Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az en hibam hogy maganyos vagyok?

Az en hibam hogy maganyos vagyok?

Figyelt kérdés
Teny az hogy valogatos vagyok nok teren ...de vajon a rossz izlesem miat nem akad baratno? Netalan rossz izles-nek nevezheto az ha a minimumot el varom a szemelytol? Lassan lassan mar az ismerkedes se megyen teljesen elkapott a magany erzet mintha egy bortonbe lennek ...mit tudnek tenni miben valtozzak megis mi az amit tudok ajanlani es 100% siker a noknel vagy legalabbis annyi hogy felkeltsem erdeklodeset...mert az egyediseg nem valik be az egyediseg semmilyenteren nem valik be ...utanozni se szeretnek masokat mert ha jol tudom az emberiseg kora van es nem a majmoke...20f

2016. febr. 4. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tanulj meg írni! Mert én meg ettől vagyok rosszul és ezt nem bírom elviselni. Semmit nem írtál magadról, semmit nem tudunk rólad, semmit nem tudunk mondani. Így jártál. Tanulj meg írni és fogalmazni!
2016. febr. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neharagudj ha nem tudtad kiolvasni sajnos ez van de nem ertek veled egyutt azzal hogy "fogalmazas" es "magamrol" megis mi ez? Holmi ismerkedos oldal ahol a cel hogy magamat balvanyozzam a lenyeg a magany aki tudja mirol beszelek annak nem kell bemutassam ezt az ismeretet es nem levelet irok a jezuskanak hogy a fogalmazasom is szebb legyen ertheto ennyi epp eleg szerintem
2016. febr. 4. 19:15
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

jó, hát akkor igen, a te hibád :D


segítséget kérsz, vagy tanácsot, de konkrétan semmit nem árulsz el magadról, aztán kapsz egy rossz választ, ami szerinted nem kielégítő...mégis mit vársz?


azért a te hibád, mert sem itt, és valószínű magadban sem tudod tisztázni azokat a dolgokat, amik esetleg negatívan hatnak a jellemedre. ide is azért jöttél, hogy hátha valaki megerősít abban, hogy még véletlenül sem te vagy a hibás, hanem a világ a szar...

2016. febr. 15. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Az en hibam hogy maganyos vagyok?" Mindig a te hibád is, egy kapcsolatért ketten felelnek, szóval te is megteszed a magadtól telhetőt, bármi is van, mindig többre mész azzal, ha te is beleteszel és nem csak másokban keresed a szálkát folyton.

Amúgy meg miért ne lenne a te hibád? Senki sem fog sajnálva futni utánad, SENKINEK sem érdeke az, hogy te ne legyél magányos. Szerintem senkit sem érdekel, hogy magányos vagy-e vagy sem, mégis minek érdekelné őket???? Ha fontosnak tartod, ismerkedj, másképp nincs értelme a picsogásnak. Senkinek sem lesz bűntudata attól, hogy nem esik bele az "ízlésedbe", sok normális ember, ha akar kapcsolatot, és egy idő után szükségesnek érzi, akkor levesz az elvárásaiból, ha azt látja, hogy neki nem jut több bármennyire is próbálkozik. Ha meg nem szándékszol, de mégis vágysz egy jó kapcsolatra, attól még picsogással nem mész sokra.

2016. nov. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!