Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy roh@dék szemét vagy jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy roh@dék szemét vagy jól tette és valóban ezt érdemlem?

Figyelt kérdés
A barátommal 3 éve ismerjük egymást és állandóan meg akar változtatni..mindenben..! Egyszerűen mindenben.. Néha az az érzésem,hogy az elképzelt ÉN alakomba szerelmes..és engem sose szeretett.. Lehetséges ez ennyi ismerettség után? Ha vannak rossz tulajdosnágaim jól eszi,ha meg akar változtatni vagy így fogadjon el? 17/L 17/F
2012. dec. 4. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
attól függ miben akar megváltoztatni, leírnád bővebben?
2012. dec. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ha valaki mondjuk drogozik vagy valami ilyesmi remélem a lényeget érted akkor azt igen is meg lehet változtatni hiába is ellenkezel, azért minden rosszat az ember nem fogad el.
2012. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mit akar megváltoztatni?
2012. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
de ez a "rohvdék szemét vagy" ez hogy jön most ide??
2012. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól függ, te szereted-e magad úgy, ahogy vagy. Amíg szívességet tesz ezzel, ráhagyhatod, aztán szakíts, mert tényleg nem téged szeret.
2012. dec. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Én is tudom,hogy sok hibám van..konkrétan nincs családom ne nevel az ,,utcán" kivül senki. És köszönöm a segítséget meg minden,de szemétségnek érzem ezt mintha nem is engem szeretne hanem vmi kitalált embekét.. Nem tetszik neki semmi..béna a sminkem menjek futni.. ja és jellemtelen is vagyok meg minden egyéb.. DE Ő persze jót akar.. ez nagyon aranyos ,de azt hittem a párom és nem az anyukám.. Most erre nem tudom,hogy reagáljak..mert szó szerint elvárja,hogy változzak különben itthagy.. Amikor megismerkedtünk akkor is ilyen voltam! Ugyanúgy nem tudtam semmit az életről..ugyanúgy nem voltak barátaim volt rajtam felesleg ,akkor se tudtam szeretni nem mertem rászállni a villamosra és nem mertem akkor sem bezsélgenti senkivel..
2012. dec. 4. 17:51
 7/7 anonim ***** válasza:
Bár ha nem segít, csak szid, nem sokra mész vele.
2012. dec. 4. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!