Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért kapom ezt? Valóban ezt...

Miért kapom ezt? Valóban ezt érdemlem, ha igen akkor nincs miért élnem.

Figyelt kérdés
Az életem romokban. Anyámék megkeserítették a gyerekkorom, elzárták minden szórakozástól, volt hogy megvertek, jó ideig egy darab "barátom" nem volt. Sosem szerettek, csak egy trófea voltam amit mutogathattak. Testvéreim, rokonaim sincsenek őket eluldozte anyám es a családja. Nehezen de túl éltem a középiskoláig de a fenyegetőzés es lelki bántalmazás folytatódott. Ki vagyok merülve idegileg. Talán lett volna végre egy rendes barátnőm de magam sem tudom miert összevesztem vele és azóta nem ugyan az a kapcsolatunk. Persze az egyik legfájóbb pont Sosem fog elmúlni mert kissé "félresikerültem" más vagyok mint a többiek. Férfi vagyok de női érzelmekkel, ezaltal senkivel nem tudok szót érteni. Elegem van az egészből. Legszívesebben most végetvetnék az egésznek.

2016. febr. 8. 18:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Már megtapasztaltam barátom. Ezért is írom, mert más út nincs. Belátni hogy bár lehet hogy más miatt kerültél ide, de csak rajtad áll hogy kikerülsz-e ebből a helyzetből.
2016. febr. 8. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
11es és ezt miért nem tudtad igy megfogalmazni ez előtt? Miért kellet ilyen megjegyzést tenned?
2016. febr. 9. 16:30
 13/16 anonim ***** válasza:
Bocs. Idézet volt az, nem megjegyzés!
2016. febr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

SűrítettLevegő... Te elmebeteg vagy.


Megértek hogy egyedül vagy.


Amit ő ír azt mindig hagyjátok figyelmen kívül.!


Mindenhova ilyeneket ír.

Ez egy debil ember.

2016. febr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ne picsogj
2016. febr. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Majd ha leszel te is hasonló helyzetben akkor talán megérteném ezt a bunkó hozzászólást... De mit is várok egy ilyen csökkent elmélyű embertől mint te...
2016. febr. 21. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!