Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Keveset ettem ma vagy normális...

Keveset ettem ma vagy normális mennyiségben vagy sok?

Figyelt kérdés

169cm 56kg


Reggeli: 1tojás, 3 tojásfehérje, 1paradicsom, 80g sonka


Ebéd: uborka, párolt zöldséggel és párolt csirkével


Vacsi: 3abonett, 6szelet pulykamellsonka, 3szelet szarvasi light sajt, paprika, retekkel


2015. okt. 10. 20:29
 1/10 anonim ***** válasza:

Neten szépen keresel egy kalóriatáblázatot, megnézed, hogy minek mennyi az értéke, és szépen ügyesen kiszámolod, ha annyira érdekel téged! :)


A normális kalóriamennyiség egy napra: 1000-1200.


Egyébként, ha fogyni szeretnél, azért remélem rendszeresen mozogsz is!

2015. okt. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mozogni mozgok de nem rendszeresen mert szaltóban megsérült a lábam😅
2015. okt. 10. 20:40
 3/10 anonim ***** válasza:
Juj... :( akkor jobbulást kívánok neked! :) Addig meg pihentesd a lábad!
2015. okt. 10. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi😀 Máskor nem menősködök vele😂
2015. okt. 10. 20:44
 5/10 anonim ***** válasza:

#1: Nem, 169 centis 56 kilós embernek a normális kalóriamennyiség fogyáskor sem ennyi, hanem több, hogy mennyivel, az sokmindentől függ.


A felvázolt napi étkezés koplalásnak tűnik, hacsak nem volt a párolt csirke egy egész és/vagy a párolt zöldség is jelentékeny kalóriamennyiség, de ezt nem hiszem.

2015. okt. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Fejezd már be ezt az 1000kcal hugom többet eszik pedig van vagy 45 kg ez betegesen kevés jó h mindenre rá van irva h 2000kcal egy felnött férfinek normál munka mellett ha csaj ak legyen 1700 és kész
2015. okt. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem, jó, esetleg egy 4. étkezés ( 1 db alma = 50 kcal ) még belefér, hogy többször egyél, mint napi 3. ( jó az anyagcserének, ha sokszor keveset eszel ) vagy ha nem kívánod a gyümit, akkor mondjuk + 2 sz. abonett, ilyesmi.


amúgy:

Reggeli: 1 tojás = 70 kcal, 3 tojásfeh: 40 kcal, 1 paradicsom: mérettől függ, kb. 30-35 kcal, 80 g sonka -> milyen? csirke? az alacsonyabb kalória mint pl. sertéssonka. ha csirke akkor kb. 85-100 kcal, ha pulykamell, akkor kb. 110-120 kcal, ha sertés 150-170.


ebéd: uborka, zöldség: max 35-40 kcal cakkumpakk, szerintem. zöldségtől függ. pl. zöldborsó magasabb kcal, mint pl. brokkoli.

párolt csirke -> csirkemell, vagy csirkecomb? ez se mindegy. meg az adag se. kéne tudni ( vagy ha boltban veszed, kimérős pultban meg tudod nézni a blokkon vagy a zacskón mennyi csirke volt, ha van benne csont akkor picit kevesebbet számolj. ) szerintem 200-250 kcal max.


abonett: ezt meg tudod nézni,mennyi kcal. én nem eszem ilyet, de 20 kcal / db-ra tippelek. 50-60 kcal max.

6 szelet sonka => kb. 100 kcal

a sajt kcal is megvan neten / csomagoláson. szerintem 120.

zöldségek kb. 15-20 kcal este

---

én 810-850 kcal között számolom, inkább 800-hoz közel de függ attól mennyi csirkét ettél, és zsírosabb volt-e a csirke ( pl csirkecomb volt? vagy csirkemell )

2015. okt. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

előző vagyok:

amúgy szerintem fogyizós étrendnek teljesen jó!!


kitartást!! :) és hajrá!

ui.: nem kell almát enni ha nem akarsz, csak tippnek írtam. de én is van h 3szor eszem egy nap, vagy kétszer mert nem kívánom. nem kell magadra erőszakolni semmit se. :)


kitartást!

2015. okt. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az anyagcserének rendes ételmennyiség kell (s nyilván az összetétel se mindegy), rendszeresen, de ehhez napi egy étkezés is megfelel. Természetesen ez nem mindenkihez passzol, én is másfélszer eszem s egyszer éhezem meg egy nap. Van, akinek több kisebb étkezés a jó, nincs azzal se baj, de felesleges azt hinni, hogy az anyagcsere miatt rá kell erőltetnünk magunkat.
2015. okt. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Csirkemellet ettem:) uu nem bírok semmit se enni, mert kipukkadok.:D

Legalább 5kg szeretnék fogyni.

2015. okt. 10. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!