Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mindenki túlesik egy ilyen...

Mindenki túlesik egy ilyen szakaszon vagy csak én vagyok depressziós?

Figyelt kérdés
17 éves lettem és úgy érzem vége a világnak. Lassan felnövök és jön az élet aztán meghalok és mi lesz utána. Már nem leszek fiatal pár év múlva. Semminek se tudok örülni, a haverok eltűnnek az életedből, nincs kivel inni pedig csak akkor van jó kedvem ha berugok vagy betépek. Semmi öröm, unom az egészet és nem tudok ezzel az érzéssel semmit kezdeni. Nem tudom elképzelni hogy néhány hónapja hogy tudtam eltölteni egy napot vagy miket csináltam, minek örültem és hogy nem gondoltam erre hogy milyen gyorsan múlik az idő. Csak a 17. szülinapom előtt egy héttel. Azóta hétvégente buliztam de azok se olyan jók már, elmúlt minden úgymond "kiégtem" és úgy érzem pár év múlva összeszakad a világ és addig is ilyen boldogtalan leszek. Nektek is volt ilyen vagy ez egyedi eset? Hogy kezeltétek?

2016. febr. 11. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
nem! még egy csomó dolgon át fogsz esni : gyerekek,pár,családalapítás...ezt nevezed te mindjárt meghalásnak? Gratu....
2016. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
47%
Hát 17 évesen annyit ittam és téptem, hogy ilyen hülyeségek eszembe sem jutottak. És mellesleg később (amikor már nem ittam és nem téptem) akkor sem történt semmi, szóval nem kellene ezt ilyen negatívan látnod.
2016. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ahogy én is
2016. febr. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kapunyitási pániknak hívják... csak mondjuk nekem ez 20-22 és nem 17 évesen jött elő :D
2016. febr. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Körülményfüggő. De minimum 95%os negatív körülmény mellett már szinte általánosítható lett...

Ha megszeretnél tanulni boldog lenni, írj.

2016. febr. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Mindenki túlesik, és általánosságban elmondható hogy a felnőttkor még jobban depressziós időszakokkal tarkított, mint a gyermekkor. Ezen a pénz, a jólét sem segít, lásd Németország, ahol 2010 környékén kb 4millió depresszióst számláltak, miközben ugye fejlett, jóléti társadalomról beszélünk. Ez van. Ilyen az élet. Nem egy lampionos ünnepély.
2016. márc. 8. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!