Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Gáz ha a társkeresőn probálom...

Wilcoxa kérdése:

Gáz ha a társkeresőn probálom meg találni életem párjá?

Figyelt kérdés

Mennyire gáz az hogy társkereső oldalom nézem a lányokat? 23 éves srác vagyok oda meg vissza vannak értem a lányok.. de belefáradtam abba hogy nem lehet velük tervezni mert mindenen a hiszti és a nyávogás megy. lehet hogy én gondolom hülyén de èn már szeretnèk normális kapcsolatot akivel lehet tervezni és ne arrol szoljon az egesznapom hogy idegeskedek es feszengek. nem tudom mit tegyek.. olyan lányra van szüksègem akinek nem az dominál h autó van a seggem alatt hanem h tudom szeretni és meg becsülni. Dolgozom alakítom a kis életem de nem jó nekik semmi.

Most mit lehet tenni? Sz***le aztan majd lesz valahogy?


2016. márc. 6. 21:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Nem lehetsz akkora menő, ha azzal fpgéalkozol, mi a gáz mások szerint.
2016. márc. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Bocs barátom de nem panaszkodom.

A másik meg az ha tudsz olvasni akkor látod hogy mire cèlzok.

Bele untam ebbe a sok hülye felszines hazug mocskos kapcsolatba.

2016. márc. 6. 21:22
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, nekem ott sikerült.

Azért jó, mert már van egyfajta előszűrés. Nagyjából mindenki, aki komolyan csinál ott valamit, kiír magáról ezt-azt. Az alapján már lehet alkotni egy minimális képet, elég értelmes-e az illető, milyen lehet a stílusa, egyszóval; illik-e hozzád.

A levelezés a második szűrés, az még többet elárul. Persze érdemes minél előbb találkozni a kiszemelttel, mert élőben dőlnek el a dolgok.


A netes társkeresés nem csodaszer, hanem módszer: egy viszonylag jó felület, amelyen ismerkedni lehet.

2016. márc. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

Kedves Kérdező, tisztázzunk két dolgot:

1. Tudok olvasni.

2. Nem vagyok a barátod.


Még ehhez hozzátenném, hogy a Te életedről és boldogságodról neked kell dönted. Ennek belátásához egy minimálisan asszertív személyiségnél nincs többre szükség.

2016. márc. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

"és ne arrol szoljon az egesznapom hogy idegeskedek es feszengek" - ezen a félmondaton kiakadtam. Elég baj az, hogy számodra a szinglilét ilyen tünetekkel jár. Akkor mit mondjak én, akinek 5,5 éve nincs barátnője?


Ettől függetlenül átérzem a problémádat, én is úgy érzem, hogy a nőknek 20-30 között az számít, mennyi lóvéd van, van-e lakásod, kocsid, stb., de a belső semmit. Inkább összejönnek egy rosszfiúval, aztán panaszkodnak össze-vissza, holott lett volna lehetőségük arra, hogy normális párkapcsolatban legyenek, de ők inkább a pénzt választották - hát akkor vessenek is magukra, de akkor is rossz érzés nekem is, hogy csak ezért nem jönnek össze velem a nők :-(

2016. márc. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz. Bár kétlem, hogy csak társkeresőn lehetne normális lányokat találni, de semmiképp nem rossz dolog.
2016. márc. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van lehetőséged, akkor sokkal jobban jársz az élőben ismerkedéssel.
2016. márc. 7. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
jaj, nagyon gáz, egy csávó a múltkor elvitt a kocsiján el is meséltem a munkatársnőmnek, aki akkor volt már másfél éve házas egy társkeresőn ismerkedett meg, és mondtam, hogy olyan undorító volt, ilyen halál gáz autóval volt, ilyen siki.miki, marha gazdag volt, aztán kitett a ház előtt, azt mondta, hogy imseri az apámat és meghívja meajd egy koktélra, mert van fenn egy bárja, iszonyú gusztustalan volt, aztán még adott egy nyálas puszit is, még próbálkotam egy darabig a társkeresőn, de aztán feladtam, iszonyú béna és életképtelen emberek tudnak csak így találkozni, szerintem, ráadsául magára borította a parfümös üveget is, na mindegy, az a munkatrásam azóta már majdnem elvált amúgy, szóval igazam volt
2016. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
majd
2016. márc. 8. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
próbálkoztam
2016. márc. 8. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!