Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akik egyedül élnek (a többi...

Akik egyedül élnek (a többi lent)?

Figyelt kérdés
Nekik is van vágyaik, igényük. Ezt hogyan tudják kielégíteni, ha teljes magányban vannak, viszont partner kellene mellé? Hogyan lehet eljutni arra a szintre, hogy valaki nyitott legyen a másik nem felé, ha sokféle titok vagy épp szégyellni való van az életében (nem börtöntémára gondolok)?

2016. márc. 9. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:
Mit szeretnél konkrétan?
2016. márc. 9. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hogyan lehet nyitottabbá válni, ha valaki másabb, mint az átlagember (pl.: veleszületett betegség-, vagy épp az átlagtól eltérő gondolkodás végett <kvázi különc személyiség>)?
2016. márc. 9. 18:03
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs mire gondolsz, de!

Bizony magányos vagyok, nincs senkim még haverok sem. Igénylem a társaságot és vannak-e vágyaim? Hogy a francba ne lennének! Merek nagyokat álmodni, és ha úgy hozná a sors, akkor egy partnerrel még a világot is körbe utaznám. De sajnos ezidáig életem során mindez nem jött össze! Nincs sok szégyellni valóm, rejtegetni valóm sem, betegség sem. Csak egyszerűen mocskosul pechesnek érzem magam. A hosszú évek, az egyedüllét rátette az arcomra a borút, a fájdalmat, így nem is vagyok az a boldogságtól kicsattan személy, ha rám néznek. Mindezért, így tök egyedül, nem ismerek senkit, nem tartozok sehova, szinte lehetetlennek tartom az ismerkedést, kapcsolatteremtést. Nem adtam fel, és nem fáradtam bele, minden nap emésztem magam ez végett, de annyi szent, hogy tudom azt nekem valamiért ez sokkal nehezebb.


Mindenképpen kell egy partner, ahhoz hogy az élet teljes legyen. Az enyém, meg vagyok győződve róla, hogy így egyedül semmit sem ér, nulla. Itt nem el kell jutni arra a szintre, hogy nyiss a másik nem felé, hanem keresni kell és próbálkozni. Vagy csak az életre bízni magad, és majd csak sikerül.

2016. márc. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!