Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyedül élek és depressziósnak...

Egyedül élek és depressziósnak érzem magam?

Figyelt kérdés
Két éve egyedül élek. Normális kapcsolatom már rég volt, az sem volt éppen kiegyensúlyozott. Azóta voltak próbálkozások, de még a korábbiaknál is rosszabbul alakultak. Volt valaki, akivel jó volt minden, de ő messze él és nem akar tőlem többet. Viszont azóta is írogat, pedig szerintem még lefeküdni sem akar velem. Senki nem érdeklődik utánam, nem vesznek észre. Igaz, hogy elég zárkózott vagyok és begubózok, alig járok el valahová. Nagyon befordultam már. Állandóan depressziós érzéseim vannak, semmi nem okoz örömöt, magamat és a világot is egy nagy szarnak látom. Hogy tudnék ebből kitörni?
2016. febr. 27. 22:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Barátkozz, mást nem tudsz csinálni.
2016. febr. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10éve nincs párom,még sehol sem vagy!!!
2016. febr. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Találj hobbikat, amelyekkel lefoglalod magad es boldoggá tesznek. Szépitgesd a szobad, rendszerezd a holmojaidat, kezimunkazz, kreativkodj, alkoss, stb. Legy kiegyensulyozott... Ne eroltesd, de probalj meg baratkozni fiukkal lanyokkal, levelezgess, csetelj... Ha hivnak ide oda, menj el... Aztan hidd el, radtalal a szerelem...
2016. febr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Nálam ugyan semmi ilyen helyzet nincs, van párom, jó melóm, stb stb. De amikor egyedül vagyok, én szeretek egyedül lenni. És akkor sem vagyok teljesen egyedül. Itt vannak velem mind a gondolataim.


Pl most is egyedül vagyok a szobában, mert a pasim a bátyámmal veri az xboxot és mortal kombatoznak. :)

2016. febr. 27. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én szívesen dumàlok veled. F
2016. febr. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Válaszolók!

Könnyű mondani h barátkozz! De hogy tudna (amúgy engem is érdekel) mert most egyedül menjek inni egy klubba? Vagy fesztiválra? Akkor is egyedül leszek mert mindenki a saját társaságával megy csak..a hülye net mögé bújást már utálom én is!

Kérdező véleményem szerint csatlakoznod kéne valami közösséghez, pl. sportnál egy hobbi sport csapathoz, vagy valamilyen szabadidős tevékenységre ;) Az megoldaná az ismerkedési problémákat..

2016. febr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Utolsónak: Így van!

Eljárok moziba, futni, mászkálni csak úgy össze vissza, de jelenleg el nem tudom képzelni hol tudnék barátokat, és főleg barátnőt találni. SZórakozóhelyeken soha nem lehetett ismerkedni, nem úgy működik mint az amcsi filmekben, hogy odaülök a bárpulthoz, és meghívom az egyik csajt egy italra. Kutyát se fogja érdekelni, hogy ott vagyok...magamnak táncoljak? Konditerem is tipikusan az a hely, ahol ha az ember egyedül megy, akkor arra koncentrál amit csinál, ha haverokkal, akkor meg már megvan a társaság, ők csinálják a saját dolgukat, dumálnak, röhögnek stb. Főleg vidéken, kb. sehol nem lehet ismerkedni...én már olyan szinten reményvesztett vagyok hogy folyamatosan csak ordítani tudnék, és már csak a csodát várni. Ami 100% hogy nem jön el. Mindig jön valami pozitív ötlet, belefogok, bukok egy hatalmasat és megint ott vagyok ahol voltam. Eddig erről szólt az életem.

2016. febr. 28. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Írj nekem :)
2016. márc. 1. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!