Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Nagyon magányos vagyok! Nem...

Nagyon magányos vagyok! Nem látom értelmét semminek! Lehet hogy szakemberhez kéne fordulnom? F

Figyelt kérdés
2016. márc. 15. 18:30
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Arra a kérdésre, hogy nyitott akarsz-e lenni nem a fejedből fog kipattanni a válasz
2016. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
29%
Na már ide is jönnek a nagy keresztények! Ahelyett, hogy egy normális választ írna "majd Isten segít". Hagyjátok már szegény magányos gyereket a hülyeségeitekkel! Kereszténykedjetek magatoknak, mert nekem már rohadtul elegem van belőletek!
2016. márc. 16. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
71%
Jézus szereti a kisdedeket.
2016. márc. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 Lupati ***** válasza:
Sokan magányosok.Ismerek olyan nőt aki fiatal,szép,okos csinos még sincs palija évek óta.Csak magában keresheti az ilyen a hibát.Jól ismerem.A gond, hogy nagyon fenn hordja az orrát.Sajnálom ezért.Sajnálom azokat akik öntörvényűek és képtelenek más hibáit tolerálni és elfogadni. Becsülöm viszont azokat akik testi hibájuk ellenére mégis találnak párt.Na őtőlük lehetne tanulni...
2016. márc. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Azért, mert nincs is értelem semminek, csak úgy megtörténik.

De semmi köze a magányossághoz.

2016. márc. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Ha barátnőmmel nem szerettünk volna egymásba, én is magányos lennék és természetesen riadóztatnám a jónépet, hogy keressen nekem megfelelő ingyenes pszicho-szakembert, mert magamtól én még azt se tudnám megtenni, mert amit találok az megfizethetetlen a jövedelmemhez képest (ami nincs).


Olyan környéken élek, ahol hatalmas nagy csoda volt (gyakorinak hívják a csodát - hosszú sztori, de nem közvetlenül Őt találtam meg, de hozzájárult, hogy megismerjem), hogy egymásba szeressünk a Szerelmemmel. Ismerkedni élőben nemigazán van lehetőség (faluszerű, legközelebbi civilizált település Budapest egy órára és az is komoly pénzbe kerül a jövedelmemhez képest), bulizás nem az én asztalom, nem vagyok jóas*ggedkőkóla-típus, sőt szerintem az egyetlen vagyok a környéken akit látok magam körül hasonszőrűt.


Igenis kell szakember, valaki aki férfit csinál belőled, ha ezt az apád nem tudta megvalósítani (ahogy az enyém se - halála miatt még ma is elgondolkozom azon, hogy kéne keresnem egy "apát" vagy hasonlót). Ha nincs megfelelő minta, hogy hogy kéne kialakulni, emellett erről nincs tapasztalat, akkor valahol meg kell tanulni egy megfelelő személytől. Egy olyan ember, akinek bármit elmondhatsz, akihez mindig fordulhatsz, aki sikerélményekhez juttat hozzá, stb.

2016. márc. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Ne akarj barátkozni senkivel, csak jár el olyan helyekre ahol sok ember közel egyforma érdeklődésük okán fordul meg.

A többi meg majd jön magától...

2016. márc. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!