Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Haverom éjszaka kijár egyedül...

Haverom éjszaka kijár egyedül órákra mezőre. Miért?

Figyelt kérdés
egyedül megy telefon minden nélkül és csak lefekszik és 1-2 órán át semmit se tudni róla, állítólag nem csinál semmit ott csak fekszik.. 16 éves
2016. márc. 19. 20:45
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
33%
Ijeszd meg petárdával.
2016. márc. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:
jó haverom de nem igazán tudnám megijeszteni :D azért figyel ha lépteket hall, nem tudnék elég közel menni :D
2016. márc. 19. 22:04
 23/38 anonim ***** válasza:
71%
ne is menj közel, messziről figyeld dobálj köveket másik irányba, és mikor fut feléd ugorj ki :D na jó lehet azért nem jó ötlet mert többet nem merne kimenni szegény :D
2016. márc. 19. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:
nem parás, volt már balhéja éjszaka, horror után lazán járkált sötétbe.. és kör2 után mert wc re ülni velem ellentétben :D
2016. márc. 19. 22:12
 25/38 anonim ***** válasza:
98%

Miért kell baszogatni? Aki nem akar állandóan pofázni, képes magában is gondolkodni vagy ellenni, az már furcsa?

Ti vagytok a furcsák.

2016. márc. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
92%

utolsó válasz eddig az egyetlen értelmes, a másodikat most írom én


békén kéne hagyni a srácot. szereti a csöndet, és elege van a sok retardáltból maga körül, ennyi

nyugalomra vágyik, és békességben tud töprengeni olyan dolgokon, amiket azért nem oszt meg senkivel, mert senki nem is értené

vagy talán meditál


mindegy. valszeg több esze van, mint a korosztályában bárkinek

2016. márc. 20. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

25-26 respect :)


kérdező miért is kéne választ kapnod a kérdésedre? ez a haverod dolga, csak rá tartozik hogy akkor ott mit csinál, min kattog az agya vagy min nem. hagy őt. miért kell mindig mindenkinek belekontárkodnia a másik személyes terébe? ha neki ez jó akkor te miért akarod tönkretenni az "eltűnését"? szépen kérlek téged kérdező, hagyd őt :) nem tudod, tudhatod mi jár a fejében, ha megzavarod lehet megsértődik.. tudom nehéz ezt felfogni de vannak olyan emberek akik szeretnek legalább pár órára egyedül maradni.. a csendben.. a saját gondolataikkal.. ne akard megérteni. csak fogadd el őt :) rendben? :)

2016. márc. 20. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

én elfogadom és békénhagyom, nwm szoktam kérdezgetni egyszer beszélt róla. csak azért mégis van hogy éjfél körül kiszökik és ok hogy srác de bármi lehet..

és egyébként engem csak az érdekelt hogy érdemes e rákérdezni mert lehet valami gáz van vele azért jár ki gondolkozni

2016. márc. 20. 07:25
 29/38 anonim ***** válasza:
17%

Nekem ne mondja senki, hogy az normális, hogy egy 16 éves az estéit egyedül a sötétben egy mezőn tölti.

Én is magambazárkózós vagyok, de nem hülyültem meg ennyire, hogy minden veszélynek kitéve magam, órákon át a sötétbe éjszakázzak.

2016. márc. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim válasza:
100%
Én is sokszor járok ki, főleg nyáron, de én erdőbe. Rengeteget meditáltam így, és sokat segített. Ha egyedül vagy este erdőben kiélesednek az érzékszerveid, nem gondolkodsz feleslegesen, csak a természetre figyelsz. Semmi veszélyes nincs ebben, nincsenek is szinte veszélyes állataink. Sörözőben ami annyira elfogadott vertek már meg egyszerre többen.
2016. márc. 20. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!