Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha már annyira...

Mit tegyek, ha már annyira magányos vagyok hogy rosszul vagyok?

Figyelt kérdés
Már testi tünetei is vannak a magánynak. Szerelemre vágyom
2016. márc. 21. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Nos, az öngyilkosság mindig bevált módszernek számított. Panaszkodott-e valaki valaha aki már megtette? ..Na ügye :D

Amúgy meg tegyél érte. Nem fog semmi sem odasétálni magadtól hozzád, csak mert vágysz rá.

2016. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
szerezz barátokat
2016. márc. 21. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Várj türelmesen még 20 évig, hátha megoldódik a problémád.
2016. márc. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Pszichoszomatikus autofóbia. A legegyszerűbb megoldás valóban az, ha belédszeret valaki, akibe viszontbeleszeretsz. Nálam is így volt. Egészen addig rossz volt nekem, amíg nem lett barátnőm, ellenben ha elveszíteném, sokkal mélyebbre esnék vissza és sokkal kétségbeesettebben keresnék valakit.


Attól függ milyen kor/nem vagy. 18 alatt még a suli, afelett pedig extrém társkeresés online, vagy itt gyakorin kell olyan kérdést kirakni, ami által megismered a párod. Nem feltétlen ismerkedő kérdés, de egy kérdés.

2016. márc. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De mindenképp csak online! Nehogy emberek közé menj, mert akkor sokkal nagyobb esélyed lenne párt találni.
2016. márc. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mivel a magányos felnőttek nem képesek emberek közé menni, mert izolált helyen élnek, illetve semmi alkalmuk nincs normális közegbeli ismerkedésre, így tényleg csak az online marad
2016. márc. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!