Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valaki tud segíteni?

Cyrano kérdése:

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés

azt valahogy elmagyarázhatná valaki hogy:hogyan tudok ilyen elbasszott lennni.szeretem a metált és a lágy gyenge zenét is akkor utálok szinte mindenkit magam körül néha csak kilökném őket a vonat elé és nézném ahogy meghalnak de valahogyan még is szeretem őket.nem érdekel semmmi ugy túlságosan de egyszerre érdekel minden és kiváncsi vagyok.

mi a szar van velem?



2016. márc. 22. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. márc. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
15/f és most légyszives nehogy elkezdje bárki is ezt a:a kis hülye gyerek csak rinyál vagy megjátsza k...va sz..ul érzem magam évek óta és nem megjátszom nostanság többet sírok a kelleténél és még kevesebbet beszélek emberekkel
2016. márc. 22. 22:21
 3/10 Blade Bone ***** válasza:
Háát, mások halálát nem okoznám, persze gondolom te se, de kb én is így vagyok szinte mindig.. Bár én nagyon sok féle zenét meghallgatok. De nem tudom miért számítana ez.. Én mindig levezetem az energiáim, a tudásszomjamat is oltom mindenféle műsorokkal amik tetszenek, így akkora gondok nem szoktak lenni az érzéseimmel. Kicsit jobban próbáld meg kielégíteni az igényeid, az talán segít. :)
2016. márc. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
köszi igazából én is rengeteg zenét hallgatok de inkáb a metal rockban vagy a teljes ellentéteiben vagyok érdekelt.
2016. márc. 22. 22:31
 5/10 A kérdező kommentje:
sokat szoktam olvasni esetleg rajzolni de hogy őszinte legyeek utálok beszélni az emberekkel talán egy ember vannakibe bízok és tudok vele beszélni de nem tudok lassan már vele se beszélni
2016. márc. 22. 22:31
 6/10 Blade Bone ***** válasza:

[link]


Ezt a zenét csak azért mert imádom, :P és mert kb én is így vagyok, egy emberrel tudok csak igazán jól el beszélgetni, mert ő társ ebben a legjobban. Szóval átérzem a gondot, de mindenen felül lehet emelkedni.

2016. márc. 23. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Keresed a személyiséged. Ebben a korban akár hetente is 'válthatsz személyiséget'. Velem is ez volt, meg kb mindenkivel.
2016. márc. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat de az igazat megvalva elég régóta vagyok így (3-4) éve de az az igazság hogy engem nem zavar annyira csak a körülöttem élőket.szerintük többet kellene beszélgetnem velük is és mindenkivel.
2016. márc. 24. 14:54
 9/10 anonim válasza:
Lehet ilyen a te személyiséged. Esetleg az is lehet, hogy a hangulatodtól függ, hogy egyes helyzetekre hogyan regalálsz és gondolsz. Én szerintem egyáltalán nem vagy elbaszott. Sokan vannak még így, szóval ez ne zavarjon.
2016. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi ezt jó hallani megpróbálok többet emberek közt lenni és jól érezni magam amig tudom
2016. márc. 25. 20:41

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!