Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van még így valaki?

Van még így valaki?

Figyelt kérdés

nem igazán kérdezek mert csak ki szeretném önteni a lelkem.....PLS tudom ennek az oldalnak nem az a lényege de ne fikázzatok!Úgy is törölni fogják a kérdésemet csak kiváncsi vagyok a véleményetekre....

Tehát....3 éve élek kint Ausztriában,azóta 3 szor költöztünk (az országon belül).Anyum főállásban gyógymasszőr de sajnos takarít és irodában is dolgozik hogy el tudjon minket tartani.Apám 2 diplomája van még se dolgozik semmit mert nem talált munkát "amihez nem kell német tudás és jól keres".Kisseb munkákat meg természetesen nem vállal el mert sérti az arányérzeteit...azt mondja nem fog szarért hugyért dolgozni mert ez megalázó(1000-1500 Euro...)ez is csak pont annyira lenne elég hogy anyám (aki reggel 07:30 ra megy és este7,8,9 néha 10 11 kor jön haza)ne kelljen kidolgoznia a belét.Pont el tudnánk rakni egy csomó pénzt.Most költöztünk egy lakásba de igazából nem tudok csinálni semmit....nincs telefonom mert apám nem engedi......neki lehetett csak nekikente a falnak.....tv-m,számítógépem,laptopom,ps-m és xbox-om se lehet mert apám azokat sem engedi.....ha már nagyon unatkozok akkor általában elmegyek usziba (egyedül) vagy el megyek suli után az egyik osztálytársamhoz vagy rollerezni....barátaim nem nagyon vannak akikbe bizni/akikre támaszkodni lehetne...haverjaim vannak de azokkal nem igazán lehet találkozni......amire még adhatok az a kinézetem...el szerettem volna adni a 46 éves Seiko quarz órámat(ok:csúnya,kicsi,és szerettem volna egy Rolex et....). Jelenleg is követek egy licitálást amely most 350 Euro-nál (105.000Ft). Nem örököltem, nem vették, hanem a szomszédom elköltözött és azt mondta amit szeretnénk hozzunk el mert ami neki kellett azt már elhozta.mind1 lényeg a lényeg természetesen nem adhatom el azzal a feltétellel sem hogy a maradék pénzt megkapnák anyumék.Jelenleg egy 2006 os Nokia telefonom van de az is csak azért mert nővérem SZIGETEN találta......nem mondom nagyon ideges voltam (mert egy haverom hazudozott és még csak fel sem hívott h nem jön el ahova megbeszéltük) és betörtem a képernyőjét...nem vagyok rá büszke de sajnos így van....na most majdnem tuti hogy ki kell majd fizetnem.Volt egy laptopunk aminek VÉLETLENÜL betörtem a képernyőjét.mikor fel akartam állni a kanapéról lehajlott a képernyője és nekivertem a térdemnek(ez volt két éve).Kaptam egy ismerőstől egy windows xps laptopot (amit naponta csak 15 percre használhattam tanulás céljából)anyumék el vették azt.(ami am. tök jogos.)na most a betört képernyőjű Lenovo laptop kiválóan működik(csak kell hozzá egy képernyőt rákötni.Felajánlottam hogy kifizetem a képernyőjét (még amikor betörtem) a félretett pénzemből amibe nem mentek bele mondván hogy az én gépem a célnak megfelel.Most 2 évvel később anyum kitalálta hogy az én pénzemből vegyünk egy új laptopot mert én törtem be a képernyőjét.....(amit szintén megértek csak a képernyőt 20K lenne megcsinálni míg egy új laptop,nem is tudom....kerülhet akár 130K ba is.....)nem az mert szeretem őket meg minden de rajtuk kívül utálok mindent.....a helyet ahol éle,a nyelvet(undorodom a német nyelvtől, pedig középszinten beszélem....) az osztályomat .....mindent....Barátnőm sincs,amit nem értek miért mert szerintem nem vagyok annyira csúnya.....bár a saját véleményem is meg van rólam....(csúnya, kövér és ronda vagyok....) minden nap futok(kb 5,5 6 km -ert) és edzek de még így se.....van még valaki így hogy a családján kívül semmit nem szeret az életében?



2016. márc. 24. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

"van még valaki így hogy a családján kívül semmit nem szeret az életében?"


Én.

2016. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szintén, én is így vagyok ezzel.
2016. márc. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyél nyitottabb. Tudom hogy nehéz,de próbáld meg.
2016. márc. 25. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hát...nekem is hasonló családom van, de én őket nem tudom szeretni :/ (mondjuk nálam durvább a dolog)

De gondolom már nem 12-13 éves vagy, szóval nem sokára nem mondhatják meg neked, hogy milyen telefonod legyen meg ilyesmik.

2016. márc. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
En a helyedben a csaladomra is merges lennek hany eves vagy nem leeht telefonod semmid es meg egy laptopot is veeld vetetnek meg ? en mar kikszultem volna mar bocs es ezt nem azert irom mert en annyirra el vagyok kenyesztetve de ez mar sok ...
2016. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
15F
2016. ápr. 21. 08:09

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!