Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek ebben a szituációbam?

Mit tegyek ebben a szituációbam?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Van nekem egy régi vágyam , hogy legyen egy ps4-em! Ezt a vágyamat soha senkinek se árultam el se a szüleimnek! Nemm mennének bele , hiszen nincsen saját szobám ahová be tudnám rakni! Szerintetek így ebben a szituációban megkérdezzem-e , vagy egyátalán érdemes volna

feltenni a kérdést? (Saját zsebpénzem már megvolna rá!)


2016. márc. 26. 20:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? Inkább tedd le a jogsit vagy tedd félre az első kocsidra...teljesen felesleges és drága, hamarabb megunod, mint gondolnád.
2016. márc. 26. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Bocs , de 13 éves fiú vagyok!
2016. márc. 26. 20:34
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor se költenék rá, 100 körül van most egy ps4? Én régen a gépemre költöttem rengeteget aztán nagyon megbántam, azért, hogy bent rohadj miatta állandóan...
2016. márc. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Talán igazad lehet! De én amúgy is rengeteget vagyok kinn a barátaimmal mindig kitalálunk valami értelmeset , túrázunk az erdőbe vagy biciklizünk!
2016. márc. 26. 20:38
 5/9 anonim válasza:
hA megvan a pénz rá akkor minek kérdezősködni? besétálsz az üzletbe megveszed és használod.
2016. márc. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ez azért mégsem egyszerű! Ahogy leirtam nincsen saját szobám ahol tudnék játszani! És nem tudom hol lehet venni ilyet.
2016. márc. 26. 20:43
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan régi nem lehet ez a vágy, mert a PS 4 csak 2013 novemberében került boltokba:D
2016. márc. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én is szeretnék, de még drága, és alig van rá olyan exkluzív, ami miatt érdemes lenne.

Várj vele szerintem 1-2 évet.

Amúgy jó kis gép,a 3mas ott duruzsol a tvm előtt.

2016. márc. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Először is alaposan gondold át a dolgot. Én karácsony előtt leptem meg magam egy xbox one-al, és őszintén szólva egy kicsit megbántam. De ha teljesen biztos vagy a dolgodban, akkor szedd össze rá a pénzt, szólj a szüleidnek hogy te szeretnél venni egy ilyet, vagy kérd meg őket, hogy vegyenek neked egyet mondjuk szülinapodra.
2016. ápr. 23. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!