Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elegem van az életemből?

Elegem van az életemből?

Figyelt kérdés

A külsőmből, az életemből, mindenből. Legszívesebben összepakolnék, és elköltöznék a világ végére.

A külsőmön már próbáltam változtatni, de csak kicsit javult. Levágattam a hajam, elkezdtem ápolni, illetve a bőrömet is, valamint növeszteni a körmeim. Vettem pár új ruhát, egy kevés sminket, kozmetikumot...

Szeretném befesteni a hajam, de semmilyen szín nem illik.

Ezen túl meg unalmasnak érzem magam, nem csak külsőre, emberileg is. Magányosnak, unalmasnak és jelentéktelennek.


Ilyenkor?


22l


2016. jan. 13. 20:21
 1/9 anonim ***** válasza:

Kezdj el olyan dolgokat csinálni, amikre még gondolni se mertél. Tök mindegy, hogy sikered lesz-e, vagy sem. Legyél elszánt.

De ha ez megnyugtat, most megyek dolgozni robotolni éjszakába. Nekem jobb szerinted? Nem!:D

2016. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 gömbicica ***** válasza:

szia :) tanulsz,vagy dolgozol már?


mióta van ez az érzésed? vajon mi történt az életedben ez időtájt??

2016. jan. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig dolgoztam, most sajna nem. De ez már évek óta van változó intenzitással.
2016. jan. 13. 20:41
 4/9 gömbicica ***** válasza:

az évek óta az mit jelent?


gyermekkorodhoz, családhoz, iskolához, párkapcsolathoz köthető ez az érzés?


családban élsz? tesó? hol laksz melyik országrészben ?


nincsenek lehetőségek arra, hogy bármiben is kitünjél?

2016. jan. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Szüleiddel élsz még, vagy már egyedül? Mi a problémád pontosan a külsőddel? (Nem muszáj ide kiírnod, ha úgy érzed.) Mit szoktál csinálni napközben?


21/F

2016. jan. 13. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Húha, figyu lehet eddig rossz emberekkel vetted körül magad, és hamisak beidegződéseid. De lehet az is tényleg egy unalmas alak vagy..Még ha az utóbbi is igaz biztos van ami téged is leköt, ami téged is kicsit egyedivé tesz, minden személyiség egyededülálló. Nem kell mindenkinek "hű a mindenit de különlegesnek" lennie. Hozzád hasonló emberek is élnek valahol. Nagyon sok minden múlik az ember önbizalmán. Az pedig hogy az renden legyen a környezetünktől függ a leginkább talán. Ha lenne körülötted olyan akit szeret, őszintén elfogad akkor biztos erősebb ember lennél. Ne a hajfestegetéssel próbálj több, jobb lenni. Giccses leszek: Találd meg a szíved hangját, és engedd had az űzzön, hogy megtalálhasd magad! Fiatal vagy még, nyugi. Semmi baj! :) Most megsimogatom a fejed, csókot nyomok a homlokodra, majd megölellek: Semmi baj! Ez a legjobb orvosság nem igaz?
2016. jan. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor pakolj és menj. Miért nem teszed? Nekem is volt ilyen érzésem 21 évesen, pakoltam és mentem, egy másik országba tök egyedül, ott voltam 1 hónapot, csodás volt, boldogan jöttem vissza, minden megváltozott, én is, az is ahogy a világot látom. Nagyon jót tett azaz 1 hónap.
2016. jan. 14. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Az ám, légy őrült ha úgy érzed egyébként sincs mit vesztened..

Akár önkéntesnek is mehetsz, az jót tesz az ember önérzetével, és másokkal is, te is lehetsz értékes

2016. jan. 14. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia!A világ végén lakom....ide jöhetsz ha akarsz!!! 29/f
2016. jan. 14. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!