Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igaz hogy a városokban nagyobb...

Igaz hogy a városokban nagyobb a magány?

Figyelt kérdés

Mint egy faluban?

Mert ugye senki nem ismer senkit mindenkinek a fülhallgató van felrakva. Mert ugye lehet mondani h a városba sok lehetőség van sok ember közt lehet válogatni de még ha faluban nincsenek is diszkók klubbok meg ilyesmik, de elmegy valaki a boltba vagy barhova már ismerősökkel fut össze.


2016. ápr. 14. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.
2016. ápr. 14. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem hinném. A magány nem egyedüllét. Ha én felrakom a fülhallgatót, az az én választásom.


Jobban fel lehet ismerni, pont azért, mert sok ember vesz körül.

2016. ápr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Még annyit: az, hogy ismerőssel futsz össze, független a magánytól. Ha magányos vagyok, akkor is az vagyok, ha vigyorogva beszélgetek egy barátommal.
2016. ápr. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért mert a szomszéd utcában lakó Iluska néni rád vonyít a sarki bótba attól még nem leszel kevésbé magányos, lehet haza mész és nem vár más, mint az üres ház, ezért mondják, hogy a fb. ismerőseid száma semmit nem jelent, hiába van 5000, ha azok közül egy kérdezi meg hogy, hogy vagy, úgy hogy érdekli is. Nem a mennyiség a minőség a lényeg röviden.
2016. ápr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De én nem a párkapcsolati magányra gondolok hanem arra h nincs kivel beszélgetni és elszigeteli magát az emberektől.
2016. ápr. 14. 20:26
 6/7 anonim ***** válasza:
nincs nagyobb elszigeteltség, csak nem feltétlenül azok vannak az adott pillanatban körülöttem, akikkel kommunikálni akarok, és ezért teszem be a fülest. városban sokkal több programra tudsz elmenni a barátaiddal, szerezhetsz újakat. de ez szerintem az egyén kérdése is. szerintem se falun, se városban nem nagyobb a magány.
2016. ápr. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én vidéken lakom és az a tapasztalatom, hogy inkább itt magányosabb az ember. Adott pár ember, ha ezekkel nem jössz ki akkor nem tudsz másokat keresni, ráadásul ha már csak 2 szalma szálat rosszul teszel keresztbe egyből az egész falu arról beszél, hogy ritka sz*r munkaerő vagy. A másik meg az, hogy ismer mindenki mindenkit ez sem túl jó, más dolguk sincsen mint kibeszélni a másikat. Ha meg pl. a mezőgazdaság Téged hidegen hagy, más érdekel akkor meg egy semmi ember vagy, tehát egy faluban jóformán csak az állattartással meg a növényermesztéssel tudsz foglalkozni illetve társaságban is csak erről tudsz beszélni, ha Téged más érdekel, pl. az informatika, nah ettől már rohadt magányos tudsz lenni, nem találsz embert akit ez érdekelne. Egy városban emberből is több van, lehetőségekből is, szóval inkább a falu az ami magányra késztet jobban.
2016. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!