Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi értelme az életnek? Minek...

Mi értelme az életnek? Minek élek? :/

Figyelt kérdés

21/F vagyok, nincsenek barátaim, soha nem is voltak. Párkapcsolatom sincsen, az se volt még. Tegnapra megbeszéltem egy találkát egy lánnyal, tegnap lemondta, mert jött a nagyi, mára tettük át, de viszont tegnap óta nem ír pedig mindig fent van... gondolom ebből se lesz semmi sem.


Én mindent elkövetek, hogy legyenek kapcsolataim, de egyszerűen senki sem akar velem barátkozni :'(


Szüleim betegek, családom sincsen. Egyszerűen nincsen senki sem. Úgy érzem bekattanok!!! :'(



2016. ápr. 10. 11:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

sajnálom.

hol laksz?

2016. ápr. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
12%
fiatal vagy még, semmiről nem maradtál még le! rengetegen vannak hasonló helyzetben, ne aggódj, lesz társad is! próbálj kicsit optimistább lenni. sok sikert! :)
2016. ápr. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
0%
Szerintem meg semmi nincs veszve. Fiatal vagy, es itt a tavasz. Akarmi osszejohet. Ha pozitivan allsz az elethez, a lanyok is pozitivan allnak hozzad. Csak nyugi.
2016. ápr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Talán túl görcsösen igyekszel elkövetni mindent, hogy legyenek kapcsolataid és ez megijeszti a "klienseket". Inkább csak úgy lazán sodródj és ne őrlődj ezen, akkor sokkal nagyobb esélyekkel indulsz az új embereknél. 21 éves vagy, most kell kiépítened az egzisztenciádat, használd fel a kapcsolatok hiányából adódó plusz idődet a jövőd megalapozására (tanulj, erősítsd a jellemed, sajátíts el új ismereteket). Azokon a területeken amiken tevékenykedsz, bőven lesznek emberek akik szívesen barátkoznak majd veled.
2016. ápr. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
29%
Semmi értelme az életnek.
2016. ápr. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
63%

Nekem sincsenek élőbeli barátaim, de nem szabad feladni a hitet :)


Egyszer jóra fog fordulni a sorsod. Addig próbáld meg tényleg magadat fejleszteni, a személyiségedet, tanulni, hasznosan eltölteni az időt.


Biztos snem vagy olyan szörnyű, hogy senki se akarjon veled barátkozni, vagy hogy legyen egy barátnőd. Nyugi, és kitartást :)

2016. ápr. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Sok lány van a világon, lehet, hogy pont rosszakat fogtál ki közülük. Talán meg kellene próbálnod személyesen is ismerkedni, mert teljesen más, ha valakit már láttál élőben, hallottad a hangját, érezted az illatát, stb., mintha neten ismerkedtek. Úgy tudom, hogy a feromonnak is köze van a szerelemhez, így csak akkor fogtok bárkivel is valóban egymásba szeretni, ha érzitek egymás illatát. (De lehet, hogy most hülyeséget írtam.) Meg az amúgy is sokkal személyesebb, mint idegenekkel levelezni.


Amúgy hol laksz?

2016. ápr. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Te legalább egészséges vagy. Én még az se vagyok. Csúnya, pattanásos a bőröm. Utálom a szakom, csak azért járok rá, mert a szüleim rám tukmálták. Nemhogy barátom nem volt még soha, de életemben jó ha néhányszor beszélgettem ismerkedési célzattal férfiakkal. Az emberek általában lenéznek, tök szánalmas vagyok, minden apróságért szorongok. Folytassam?
2016. ápr. 12. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

GYEREKEK. TÖBB ÖNBIZALOM. Én is sokáig hittem csúnyának magam, meg olyannak akit mindenki csak szívat.

Most vannak barátaim, népszerű voltam az osztályban, mindenki szeretett, szórakozóhelyen is simán ismerkedek.

Növeld te is az önbizalmad, legyél magabiztosabb, öltözködj máshogy. Szokták mondani, hogy nem a ruha teszi az embert... hát a jellemet nem változtatja, de a kinézeten sokat változtat és magabiztosságot is ad neked. Sok mindent tehetsz ezek ellen.

Szüleidnek pedig mihamarabbi felépülést. Remélem tudtam segíteni, minden jót.

2016. ápr. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
menj egyetemre
2016. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!