Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Valami ingyenes stresszlevezet...

Valami ingyenes stresszlevezetőt pesten? Regebben sajnos vágtam magam (kb.3 eve) azóta mindig nemet mondok, megállom.

Figyelt kérdés
erzem,hogy kívánkozik,de tudom,hogy az nem normális! nem akarok hegeket magamon! most koltoztunk pestre,valami ingyenes sportokat tudtok mondani hellyel?nem akarok megint sebeket,inkább kitombolom,amugy is husis vagyok.de pl. pénzem nincs kulon edzesekre.
2016. ápr. 27. 03:36
 1/4 A kérdező kommentje:
ihen,regebben voltam pszichiatrian,kezelt orvos is, de én tapasztalatból azt mondom,prédikálhat vizet,ezt mindenki magában dönti el. én is döntöttem. évekkel ezelőtt,és elég.elég az a sok heg,amit minden nap néznem kell.valami ingyenes stresszlevezető?nem létezik,hogy nincs..
2016. ápr. 27. 03:41
 2/4 anonim ***** válasza:

Bármit lehet ingyen csinálni. Mit szeretsz? Edzeni is lehet otthon, táncolni, tornázni, kirándulni, túrázni. Ha mozgás kell.

Én játszani szoktam mondjuk, azzal vezetem le a stresszt, van 5 féle konzolom, azokon játszok éjjel-nappal. Szórakoztatóbb mint vagdalni magam. Zenés játékoktól még fel is vidulok mindig akármilyen szar is a kedvem.

2016. ápr. 27. 04:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor kimegyek a hegyekbe és sétálok egy nagyot, akár egész nap is, ha kell. Az mindig megnyugtat.
2016. ápr. 27. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Gyere el kirándulni
2016. máj. 1. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!