Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szerinted van olyan ember,...

Szerinted van olyan ember, aki eltudna fogadni egy depressziós, korábban öngyilkossági gondolatokkal küzdő lányt, akinek több helyen is vágás nyomok vannak a testén?

Figyelt kérdés
2016. máj. 13. 14:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
47%
Simán, nálam senkinek nem számít a múltja és az akkor elkövetett tettei. Kivéve ha érintett voltam. Az, hogy magával vagy másokkal mit tett, vagy azok mit tettek vele nekem nem számít.
2016. máj. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Persze, főleg ha szép is vagy akkor biztos sokaknak kifejezetten bejönne a "megmentő" szerep.


Ha látszik rajta, hogy nagyon súlyos eset akkor én nem kezdenék ilyen lánnyal, ha annyira nem tűnik vészesnek akkor viszont elképzelhető.

2016. máj. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
92%
én simán bevállalnám, én is megjártam hasonló, pokoli bugyrokat, és sok év kemény munkája által végül talpra álltam. Ezek nem elszigetelt esetek, tudom hogy van rengeteg sorstársam akikben szintén megvan a potencia, hogy valami jót kezdjenek az életükkel. Szóval vágásnyomok és depresszió engem el nem riaszthatnak.
2016. máj. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
54%
El kell szomoritsalak: nem nagyon. Ki barátkozna vagy randizna egy búval ba...szotttt lánnyal? A fiúk pont lesz...ják hogy most mi bajod van. DE! Vannak kivételek, csak kevés. Ha van igazi fiú barátod, és fontos vagy neki, akkor ő fog foglalkozni veled, de csak barátságból
2016. máj. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
23%

Szemelyisegfuggo. S emberi kapcsolatok is személyiség alapuak.

Majdnem minden ember el tudna.

2016. máj. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Manócska1 ***** válasza:
biztosan van. én depressziós vagyok,már 13 éves koromtól sajnos. én ugyan nem vagdostam magam,de öngyilkos próbáltam lenni egyszer( szerencsére nem sikerült) és megtaláltam a páromat,aki szeret,elfogad ilyennek amilyen vagyok. pedig gyereket se szülhetek neki. 13 éves házasok vagyunk. szóval biztos van olyan ne keseredj el. fel a fejjel. 36 éves nő
2016. máj. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
78%

Tudom, hogy késő válasz, de ne add fel a reményt, van ilyen ember, csak nyitott szemmel kell járni :) Lehet, hogy pont az az ilyen ember, akiről nem gondoltad volna.

Én is depressziós vagyok, egy időben minden nap vagdostam magam a testem különböző részein, és egyszer volt egy kísérletem is, de valami visszahúzott. A kísérlet után ismerkedtem meg a jelenlegi párommal, aki teljesen elfogad így engem.

2016. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Jézus mindenkit elfogad
2016. máj. 21. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
Én depressziós srác vagyok. Bár én nem vagdosom magamat, hiszen szerintem sokkal előrébb nem lennék vele, de emberek közé nem merek menni, egész nap azon gondolkodok, hogy mi lenne a legjobb öngyilkossági módszer és nyomasztó zenéket hallgatok. Csak a hozzám hasonló betegséggel küzdő lányok érdekelnek (akár csak haverkodás szintjén is), mert egy ilyennel egymást ki tudnánk segíteni a bajból, de legalábbis megértenénk egymást.
2016. máj. 26. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!