Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van itt olyan 25+os, aki úgy...

Van itt olyan 25+os, aki úgy lett szinte remete, hogy nem érzi lúzernek magát?

Figyelt kérdés
Mintha tudatosan építeném le a meglévő kapcsolataimat, amikor semmi baj nincs velük, egyszerűen csak nincs igényem rájuk. Egyedül vagyok, csak 2 emberrel beszélek összesen. Tudom, hogy ez rossz, de nem zavar. És ettől félek.
2016. máj. 18. 23:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Oké én nem vagyok 25+os, de ugyanez van velem is.

Az se zavarna, ha hónapokig nem beszélnék szinte senkivel. Nincs igényem új kapcsolatok kialakítására, és olykor a meglévőket is soknak érzem.

Pár éve ébredrem rá, hogy ez így nagyon nem lesz jó, mindig lemondtam a programokat, bárhová csak emberek közé ne. Mostmár viszont küzdök az alapvető természetem ellen, akkor is megyek ha nem akarok, és olykor vannak pozitív visszajelzések ami segít abban h nem adjam fel, és ne forduljak be teljesen

2016. máj. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én is olyan vagyok,mint ti,csak én 20 éves
2016. máj. 19. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Dettó 20/l
2016. máj. 19. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Végképp nem érzem lúzernek magam, és nem is volt senki akit leépíthetnék. Velem valahogy nem akartak barátkozni az emberek, bár ennek nem értem az okát.


27F

2016. máj. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%

Kisebb mértékben rossz mint hiszed.


Válaszolva, van és én is ilyen vagyok.

Én egy emberrel beszélek minden nap, többi csak élethelyzeti "kényszer" miatt van.


Ne félj tőle, de legyél nyitott új emberek megismerésére és keress személyiségedhez megfelelő ismerősöket.

2016. máj. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én még nem vagyok 25, de elég vegyesek az érzéseim. Amikor emberek közelében vagyok, alig várom, hogy szabadulhassak, mert iszonyat módon fáraszt a társaságuk...amikor meg magam vagyok, néha úgy érzem, becsavarodok magányomban. :/

Nem tudom, mi ebből a kiút.

2016. máj. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

#6

Alapvetően vágysz a társaságra csak nem mindenkiére, a megoldás talán az lenne ha találnál olyan embereket akikkel jól megvagy, van valami közös bennetek; hasonló érdeklődési kör, hobbi, gondolkodás mód stb. Így sokkal könnyebben eltudnád viselni a körületted lévőket.

2016. máj. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!