Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti már éreztétek ugy magatokat...

Ti már éreztétek ugy magatokat, hogy nagyon nagyon mélyen vagytok? Egyszerüen, hogy már nincsen tovább.

Figyelt kérdés
A fejemben minden össze van zavarodva..állandoan a multban tévelygek..gyakran hajlamos vagyok,hogy felépitsek a fejembe egy valóságot és mikor az össze döl egyszerüen kikészülök(de olyan szinten,hogy még meg is ijedek magamtól)..rengetek félelem van bennem..egy helyben tipegek topogok..mit csináljak hogy felszabaduljak? hogy ne érdekeljen senki más véleménye..mit csináljak? tudtok valami tanácsot adni?
2016. máj. 19. 18:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Korod, nemed?
2016. máj. 19. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
16/L
2016. máj. 19. 19:02
 3/10 anonim ***** válasza:
Ne írreális célokat építs fel a fejed, hanem olyanokat amiket meg is tudsz valósítani! Végezd el a suli, tanulj olyan szakmát ami érdekel vagy lépj tovább egyetemre!
2016. máj. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az az érdekes,hogy kb. félével ezelött nagyon elszánt voltam..nem tudom mi lett velem egyszerüen tök pozitivan gondolkoztam és nem tudom,hogy véletlenül e de össze jött amit akartam..de most hirtelen új helyre kerültem..igen kikerültem a komforzonábol és egyszerüen le vagyok fagyva..probálok de nem tudok megint felszabadulni
2016. máj. 19. 19:11
 5/10 anonim ***** válasza:
Válts világszemléletet! Változtasd meg a gondolkodásodat :D
2016. máj. 19. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Miért vagy lefagyva? Egyedül érzed magad? Mi bánt?
2016. máj. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy vagyok. Most pont le vagyok törve az utobbi pár napban. Azért is vagyok itt az oldalon. Igazából csak annyi hogy megpróbálok nem a multban hanem a jövőben élni. Megpróbálok mindig dolgozni a céljaimon és közben arra gondolni milyen jó is lesz ha sikerül. Természetesen a legtöbbe beleszakadok majdnem és pont nem jön össze. Olyankor képes vagyok végkimerülésig próbálni mikor éjszakákig nem alszok a problémán rágódva. Aztán egy darabig vége és feladom. Ez a legrosszabb, most is így vagyok. De általában csak egy jó ötlet kell és megint kapok erőt. Viszont ez alkalommal nem vagyok biztos. Minden esetre szerintem nem azért születtünk hogy együnk dolgozzunk aztán meghaljunk. Én speciel olyan célt választottam amit még senkinek nem sikerült elérnie, de nekem speciel ezért sokkal jobban megéri élnem mint bármely más dologért a világon.
2016. máj. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így érzem már magam kb. 4 éve. Nem tudok tanácsot adni, úgy gondolom a megoldás csak úgy jönni fog. Sok mindent próbáltam már, semmi nem nyújtott kiutat ebből.
2016. máj. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2016. máj. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ti miért érzitek rosszul magatokat? mi történt?
2016. máj. 31. 18:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!