Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdhetnék magammal?...

Mit kezdhetnék magammal? Többi lent

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,kb 1 éve költöztünk fel párommal pestre.. régen nagyon nagy társasági körben mozogtam,de ők elhagytak,a legnehezebb időszakomban mai napig érthetetlen okokból. ez nagyon megviselt..a munkakeresés is nagyon nehezen ment,most kiléptem mert nem birtam..küldözgetem az önéletrajzokat,nem hivnak...a párom állandóan dolgozik,én meg csak itthon ülök,takarítok és fekszek..kezdek magamba fordulni,mert barátaim nincsennek és ugy érzem egy rakás szar az életem. mit tudnék tenni?vagy mit olvassak ami pozitív?mit tudtok ilyen időszakra ajánlani?

2016. máj. 24. 13:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mi a végzettséged? Nem igaz, hogy Pesten nem találsz valami munkát.
2016. máj. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Gondolom a párod dolgozik, tegyétek össze a pénzt és vállaljátok be külföldön melózni.
2016. máj. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
érettségi,plusz oks-j kereskedő-boltvezető.eddig állandóan dolgoztam,holnap hajnalba mentem,hol éjszaka értem haza,hétvégéztem..szeretnék valami nyugisabbat ami mellett kitanulhatok még egy szakmát.
2016. máj. 24. 13:27
 4/14 anonim ***** válasza:
1-2 műszakos gyári meló biztos akad vagy valami bolti kisegítés. Tessék a Jófogáson kutakodni!
2016. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Jófogáson inkább ne, sok az átbäszás. Profession.hu, jobline.hu
2016. máj. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Profession szar. Nem válaszolnak a munkahelyek egy jelentkezésre sem!
2016. máj. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát pedig én is onnan találtam meg a jelenlegi munkahelyemet.
2016. máj. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

eladónál nyugisabbat? mit akarsz?

fél évig bírtál dolgozni 21 évesen?

Tudod nem csak te szeretnél napi 8 óra üléssel pénzt keresni.

A barátod biztos nem fogja mondani, de legalább elkezdenél edzeni súlyzókkal, és akkor nem esnél össze.

Sajna kemény a világ

2016. máj. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok, annyi különbséggel hogy párom sincs, és most csinálok egy szakmát, amivel majd sehol nem tudok elhelyezkedni, mert nincsenek kapcsolataim hozzá... Szóval nekem még szarabb a helyzetem.

Találkozni nem lenne jó ötlet. Nem akarom, hogy vonzalom alakuljon ki.

2016. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, ha van nyelvvizsgád, számítógéphez értesz, akkor asszisztensi állásokra is jelentkezhetsz.
2016. máj. 24. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!