Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdhetnék magammal?...

Mit kezdhetnék magammal? Többi lent

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok,kb 1 éve költöztünk fel párommal pestre.. régen nagyon nagy társasági körben mozogtam,de ők elhagytak,a legnehezebb időszakomban mai napig érthetetlen okokból. ez nagyon megviselt..a munkakeresés is nagyon nehezen ment,most kiléptem mert nem birtam..küldözgetem az önéletrajzokat,nem hivnak...a párom állandóan dolgozik,én meg csak itthon ülök,takarítok és fekszek..kezdek magamba fordulni,mert barátaim nincsennek és ugy érzem egy rakás szar az életem. mit tudnék tenni?vagy mit olvassak ami pozitív?mit tudtok ilyen időszakra ajánlani?

2016. máj. 24. 13:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2016. máj. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Keress munkát,vállald el akkor is ha nem pont a legmenőbb dolog.

Másik tippem,és ne röhögj ki,kezd el pl.befőzni.Na most ez azért jó,mert:

-lefoglalod magad egy hasznos új dologgal

-spórolsz vele.(ha nem dolgozol gondolom nem bet fel a pénz)

A Tescoban mindenhova keresnek kóstoltatót,részmunkaidőben hétfőtől-péntekig.Nem nagy pénz de valami(ami jól fog mutatni a cv-ben később,az otthon ülés helyett)

2016. máj. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

kedves 8 : napi 10órákat álltam(végig) és nem volt az a nyugis környék/hely hidd el :) ráadásul elég sokat kellett pakolni.

mindenhol nézelődök,de válaszra se méltatnak... és szerintem fele kamu

2016. máj. 24. 17:18
 14/14 anonim ***** válasza:

Én is ilyen helyzetben vagyok, de még párom sincs. Másfél hónapja mondtak fel a munkahelyemen, azóta nem találok semmit, pedig nem válogatok. Volt, ahol olyan undokul fogadtak, hogy az első kérdés: "Közelebb nem talált?"

Másik helyen, mikor kiderült, hogy egyedül élek, közölték, hogy akkor köszönjük, nem, mert egyedül úgysem tudnék megélni 120 ezer forintból.. Hát kösz, a munkanélküli segély 60 ezer körül van és csak 3 hónapig jár.

Eladói állásnál megmondták, hogy férfit keresnek, csak ezt nem írhatják bele a hirdetésbe.

A szakmámban nem találok munkát, a szakmán kívüli jelentkezéseimre nem is reagálnak.

Ráadásul pszichés betegségem van, nagyon nehezen alszom, így minden nap végtelennek és értelmetlennek tűnik.

48 éves vagyok, a barátok lemorzsolódtak és kezdek beledilizni a magányba és tehetetlenségbe.

Már kiábrándultam a mindennapi állásböngészésből, rosszul vagyok, ha ránézek a hírlevelekre.

Már élni sincs kedvem.

2016. máj. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!