Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » A számítógépes játékon kívül...

A számítógépes játékon kívül másban nem találok örömet mit kezdhetnék magammal?

Figyelt kérdés

Gyakran napi 12-13 órát játszok, hajnali 3-ig. Nem beszélek senkivel csak gubbasztok.

Ha valakit el hívok valahova szórakozni, az vagy nem ír vissza, vagy azt mondja nem ér rá. Néha eljárok futni vagy ilyesmi, de az max 1 óra és utána ugyanúgy játszok, nem tudom mi mást csinálhatnék. Elszívok egy cigit

Nincsenek olyan igazi barátaim, akikkel éjjel nappal együtt lehetnék.

Társaságban is mindig én vagyok a csendes kiközösített és rossz tapasztalataim vannak.

Nyár van, bulik, jóidő, de nem tudom kihasználni, mert nincs kivel, kikkel19/F


2015. júl. 15. 16:38
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Kezdj el sportolni, bringázni. Vannak jó appok telóra, amivel mérheted mennyit tekertél, engem pl azok is ösztönöznek.
2015. júl. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 Viven kérdései ***** válasza:
25%
Ne gyakoriz Menj a parkba
2015. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
23%
2015. júl. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
0%
Sz@rd le az embereket aztán kész, ha szereted amit csinálsz akkor csináld. Én is ugyanebben a helyzetben vagyok és ugyanúgy annyi idős vagyok mint te. Bár nálam fordítva van, mert én zárkózom el az emberektől. + Csomó mindent egyedül is lehet csinálni!
2015. júl. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
90%
azért csak óvatosan,én is nagy kocka voltam,de 20 után egyszerűen elment a kedvem,örülök ha 2-3 órát van kedvem egy nap játszani,de az is inkább csak kényszerből mert hülye fiatal fejjel nem gondolkodtam,hogy mi lesz ha megunom a gépezést
2015. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
87%

17:09nek sajnos nagyon igaza van, en is 20 vagyok, evek ota a gepezes a fo elfoglaltsagom. most vettem egy uj fullos gepet 180ert, es egyszeruen unom magam, pedig akarmin jatszhatnek ami eszembe jut... nekem sincs otletem mihez kezdjek, bulizni nem sok kedvem van (egyedul foleg), profi sporthoz meg mar keso .. csak hogy tudd, nem vagy ezzel egyedul.

a hobbi szintu sport viszont nem hangzik rosszul.

2015. júl. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
11%
Verd ki.
2015. júl. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
57%
Keresned kell valamit, ami hasonlóan örömet okoz. Én például vettem egy motort és elkezdtem bütykölgetni. Amikor semmi kedvem a gépezéshez, akkor csak kiállok és megyek terepezni. Baromi jó, mert sok adrenalint tud adni néhány veszélyes helyzet. Persze simán meghalhatsz, de a számítógép előtt ugyanúgy van rá esély. Bringázni is szoktam, mert legalább tudom csekkolni a csajok seggét, akik előttem tekernek, plusz a mozgás nem árt, ha nem akarsz kattogó ízületeket. A barátokat nem kell erőltetni, én sem vagyok kíváncsi egyre sem, mert egyedül érzem jól magam. Ha nem olyasvalakikkel jársz össze, akik szintén játszanak, mint te, akkor semmi értelme haverkodni velük, mert egy idő után úgyis megszűnik.
2015. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
61%
27%-s király autizmusod van, meddig gyakoroltad?
2015. júl. 15. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
52%
Rossz a hozzáállásod. Lehet, hogy visszautasításokat kaptál eddig és ezért pesszimista vagy, de a lelked mélyén tudod, hogy változtatni kellene, mert ez így nem élet. Ne hallgass azokra, akik azt tanácsolják, hogy maradj ilyen, mert próbálnak lehúzni az ők szintjükre. Le lehet pontozni, köszönöm.
2015. júl. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!