Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan kezeljem a Nőket?

Hogyan kezeljem a Nőket?

Figyelt kérdés
Mi a normális viselkedés ? Vannak problémáim, Nem akarok magamhoz közel engedni senkit, legalább is nőket, szeretem is őket, de ugyanakkor nem is mindig, néha nagyon zavaró a társaságuk. Főleg ha viccet csinálnak belőlem vagy valami tulajdonságomból, nehezen tudom elviselni. Van egy jó külsőm, de belül vannak gondjaim, amiket nem egyszerü tisztáznom magammal sem, ezért nem akarok senkit se megbántani vagy kiábránditani. Igy 25 év körül szembesültem, próbálom rendezni, elfogadni hogy lehet egyedül viszem tovább, egyedül érzem jól magam, nem látom értelmét hogy próbálkozzak. Kérdésem az hogyan tudnám ezt kifejezni hogy én nem akarok semmit ? hogy viselkedjek ha egy nő próbálna nálam valamit, vagy közeledni ?
2016. máj. 27. 00:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia!

Magyarul nem akarsz párkapcsolatot?Mert ebből ez jött le.

Előre szögezd le,hogy Te nem akarsz semmi komolyat.

2016. máj. 27. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!