Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egy undorítóan ronda fiúnak...

Egy undorítóan ronda fiúnak soha nem lesz barátnője?

Figyelt kérdés
Akinek ronda az arca, kövér, szarul álló szemüvege van, görnyedt a háta de leginkább a nyakánál mert bejjebb van egy csont és előre dől a feje, beszélni sem mer és egy nagy nulla. Ilyen ember soha nem lehet boldog?
2016. jún. 7. 16:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
A kancsalság esztétikai szempontból korrigálható felnőttkorban is. Ha külsődet rendbe teszed akkor megjön az önbizalmad is és akkor meg mersz majd szólalni.
2016. jún. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
A külsőmön a hátam meg a szemem az ami a legjobban zavar, de azt mondták, hogy a szem műtét drága és újra kancsal leszek.
2016. jún. 7. 17:53
 13/18 anonim ***** válasza:
És mi a nőideálod? (akarod írd meg privátban, igérem nem szóllak le, de kiváncsi vagyok) Tehát ha a playboy címlapjáról "kimászott" csajok akkor az nem lesz.
2016. jún. 7. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Nincsenek nagy elvárásaim, nem kell az sem, hogy túlzottan szép legyen, csak nekem tetszen. Tehát, nem az a tetves hajú, büdös putris fajta, aki lenéz másokat meg beszólogat, hanem legyen kedves és ne legyen ronda, ennyi.
2016. jún. 7. 20:06
 15/18 anonim ***** válasza:
Hat szerintem nezd meg a szineszeket h elotte es utana kategoria...el fogsz csodalkozni. Vannak olyanok akik borzasztoan neztek ki es szineszek lettek. Pl supermen, thor stb minden, csak eltokeltseg kerdese. Hajra.
2016. jún. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező.. Nem vagy egyedül.. Borzasztóan nézek ki én is... Sajnos elállnak a füleim, az arcomat kicsit elcsúfítja... A lányok szóba sem állnak velem, pedig rengeteg társkeresőn fent vagyok, sőt még facebook-on is rendszeresen próbálkozok, de ilyen külsővel lehetetlen barátnőt szerezni... 19/F
2016. jún. 12. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Hát én meg piszok helyes vagyok, de csóró, ezért nem kellek a mai csajoknak.
2016. jún. 12. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Ha nincs súlyos gerincferdülésed csupán azért vagy görnyedt mert túlsúlyos vagy akkor fogynod kell és fittebnek kell lenned, mert úgy könnyebb tartani a hátad. De először is magaddal kell békében lenned. Határozl el magad hogy meg akarsz változni, DE ne másokért hanem magadért. Ha te nem szereted magad mások se fognak. Leadsz pár kilót keresel pár hozzád illő ruhát amiben jól érzed magad és tetszel magadnak . Mondjuk az öltözködésre nem tértél ki külön szóval bocsi. A tartásodon változtass még de ha eddzettebb leszel az szerintem könnyebben menni fog. És gyakorolj a tükör előtt beszélni. Olvass hogy javuljon a szókincsed. Kezdeményezz beszélgetéseket ismerőseiddel. És spórolj egy olyan szemüvegkeretre ami jól áll neked.

Tűzz ki célokat és légy elszánt, mert más nem fog segíteni komolyabban, csak te tusz magadon.

2016. aug. 16. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!