Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van olyan ember akinek nem...

Van olyan ember akinek nem kellett volna megszületnie?

Figyelt kérdés

Ugy érzem,hogy én sem "ebbe a társadalomba" valo vagyok.

Már nem emlékszem arra,hogy milyen boldognak lenni.

Gyötörnek a gondolatok.Évek óta ebben a helyzetben vagyok.(6-7éve)És azt vettem észre,hogy évröl évre jobban és erösebben azon vagyok,hogy az életem itthagyom ugysem lesz ez jobb.Hogyan csináljam ilyen gondolatok. Hiányozni?! hm senkinek...22



2016. máj. 23. 22:12
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%

Én is úgy érzem, hogy nem "ebbe a társadalomba" való vagyok és el kell mondjam kib*szott felemelő.:D


A "nem kellett volna megszületnie" kategória versenyzői azok az alakok akik a saját szórakoztatásuk okán ártanak másoknak.


Ha szarul érzed magad tegyél ellene, ha nem teszel csak magadat okolhatod.

2016. máj. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
69%
Értem én hogy szomorú vagy, lehet nem felhőtlen az életed, de keress valami "boldogságforrást". Ez lehet hobbi, barátság, szerelem. Stb. Magadnak kell tenni hogy kitörj ebből az állapotból, de lehet neked orvosi segítség kéne. 22 éves vagy, előtted az élet, nemrég léptél be a nagybetűsbe.
2016. máj. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
76%

Nincs olyan ember akinek nem kéne megszületnie!! Aki megszületett az valamilyen okból született ide. Ilyen esetekben mint amiben te vagy, nem is az ismerkedést ajánlanám, mert tuti, hogy próbáltad. Az mindenesetre egy nagyon jó jel, hogy érdekel a kiút, segítséget kérsz. Én nem vagyok szakember, de megpróbálok segíteni.

Szerintem, ha az ember magányos, és már-már öngyilkosgondolatok gyötrik, akkor nem rögtön embereket kell keresnie, hanem először a saját lelkében kell "rendet raknia".

Járj el biciklizni- zene nélkül, sportolj bármit! Ha már jobban érzed magad járj konditerembe ott már új emberekkel is találkozhatsz!

Tanulj, dolgozz! A nyelvtanulás különösen jó! Járhatsz magántanárhoz, vagy csoportba!

Olvass egyszerűen egy boldog könyvet!

Fotózz! Rajzolj! Írj könyvet, verset!

Ezekkel kifejtheted az érzéseid és előbb-utóbb miután lelkileg tisztáztál magadban mindent, járhatsz új helyekre ismerkedni.

Sok sikert, remélem segítettem!;)

2016. máj. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:

Dolgozok,hogy változon az életem,de egyet elöre kettöt hátra.Bármit is csinálok nem látom a jövömet.

Már gyerekkoromban se került el a szomoruság.

Talán meg is érdemlem ezt az életet!Sokkal nagyobb büntetés ez mint a "nemlétezem".

2016. máj. 23. 22:30
 5/44 anonim ***** válasza:

Ha pedig nem jön be az, amit a hármas írt, akkor irány a pszichiáter.


28 éves vagyok és már legalább 12-13 éve így érzem, ha nem régebb óta. A gyógyszerek viszont segíthetnek.

2016. máj. 23. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 A kérdező kommentje:

Nem probáltam ismerkedni és igazábol nem is akarnák jelenleg.

Mert nem szeretnék más embert ilyen dolgokkal foglalkoztatni.Nem tudok boldogságot adni,ha nekem sincs!

Teszem a dolgom tovább valoszinüleg,ameddig ez el nem hatalmasodik felettem...

2016. máj. 23. 22:36
 7/44 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem menj el inni haverodekkal, de ne ijen 1 l bor pff az semmi legalabb 2 l vodka bekeverve narancsal+ 2 l sör + 2 l bor közben buli, csajozas, vp, utana detox...hidd el eszedbe se fog jutni az önsajnalkozas... Csak hogy uhh baz*meg mennyi kart csinaltam tegnap este....
2016. máj. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
18%
Ha utana sem jobbb akkor lod le magad
2016. máj. 23. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 A kérdező kommentje:

Baromságokat mondasz rossz helyen vagy!( 47% )

Csak 1 egyszerü ember vagyok aki szeretne mosolyogva ébredni,életvidáman létezni.Igazábol nem vagyok nagyravágyo ember.Csak "átlagos életet élni"

Ha ez fontos soha nem iszok alkoholt,nem cigizek és gyógyszert sem szedek soha!(ha ez számit)És nem is tervezek!

2016. máj. 23. 22:52
 10/44 anonim ***** válasza:
66%
Itt vagyok például én. Csak azért létezem, hogy meglegyen a jó és a rossz egyensúlya a Földön. Nem lehet mindenki boldog és szerencsés, ahhoz túl sokan vagyunk.
2016. máj. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!