Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért olyan nehéz nekem az élet?

Miért olyan nehéz nekem az élet?

Figyelt kérdés

Nem tudok csajozni, soha nem volt még csók se senkivel.


Nem tudm mi legyek, mit tanuljak, így csak takarító tudok lenni, amit egész életemben nem csinálnék.


Nem tudok barátokat szerezni képtelen vagyok rá.Nagyon bosszant a dolog.


Nem tudom élvezni az életet, mindig begörcsölök a pénz miatt.


Olyan mintha mindig egy 100 kilós követ cipelnék a hátamon.


Olyan üres az életem azt sem tudom mihez kezdjek magammal.


27 éves férfi vagyok.


Kérem, segítsenek tanácsokkal.


Köszönöm.


2016. jún. 22. 14:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Nehéz ügy. Mit csináltál 27 évig?

Gondolom tanultál/dolgoztál valamit. Szóval valamihez értesz. Hobbid is biztos van, azon keresztül lehet barátkozni/csajozni. Stb.

2016. jún. 22. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mert ezekre, amik nagy része egyébként lényegtelen, koncentrálsz.
2016. jún. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Arra gondolok , hogy érdemes lenne egy kis önbizalomra szert tenned ahogy a kérdésedben fogalmaztál egy értelműen ez lenne az elsődleges dolog. És hogy ezt hogyan csináld? Szívesen segítenék neked ugyanis pszichológusnak készülök és kezd úgy alakulni hogy össze is jön a dolog! Én akármikor beszélgetnék veled ha úgy gondold írj nyugodtan privátba remélem tudok segíteni!
2016. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem te vagy az egyetlen.
2016. jún. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bár barátnőm volt, és vannak barátaim is, de a többi kb rám illik.. sajnálom. Próbálj befelé fordulni, keresni önmagad. Ezt tudom tanácsolni. (meditáció, önfejlesztő könyvek)
2016. jún. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!