Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Akinek 22 éves korára még nem...

Akinek 22 éves korára még nem volt barátnője annak már nem is lesz?

Figyelt kérdés

Azt írták itt egy hasonló kérdésnél...


Így egyedül mi értelme az életnek? :(



2016. jún. 25. 11:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Ez hülyeség.

Van egy ismerősöm, aki 30évesen találta meg az első és utolsó barátnőjét, aki most a felesége és most várják a 2.gyereküket

Szóval sok sikert ;)

2016. jún. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
45%
nekem 23 évesen lett először. barátnőm. nem vagyok ronda, de így sikerült.:D Aki nem tesz érte annak nem is lesz párja.
2016. jún. 25. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
62%
Én 23 vagyok nem volt sose, és rohadtul nem hiányzik. nincs rá időm, energiám, pénzem, igényem, gusztusom
2016. jún. 25. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
Amíg egyedül nincs értelmes életed, nem érdemled meg. Mit akarsz megosztani a másikkal?
2016. jún. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
52%
Nincs összefüggés.
2016. jún. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
9%
szüzen halsz meg menjél papnak more
2016. jún. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
74%

egyedül is van értelme az életnek, még pedig az, amit adsz neki. De ha olyan szűklátókörű vagy, hogy nem tudsz értelmet adni neki, akkor tényleg felesleges.


én évek óta elvagyok bnő nélkül, soha nem volt komoly kapcsolatom se, max kezdetleges dolog ami még az elején elhalt. mégse temetem magam, tele vagyok tervekkel a jövőre nézve.. ja és nem szerepel ezek között bnő.

2016. jún. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%

Változtasd meg gyorsan a gondolkodásodat, és akkor minden könnyebb lesz.

Vagy csak azért gondolod ezt, mert mindenkinek aki körülötted van, annak van pasija/csaja?

Nem lesz világ vége, attól, hogy nincs még párod.

Ismerkedjél hölgyekkel, és keress magadnak egyet.

De pár nélkül is van értelme az életnek, hidd el!

2016. jún. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%
Akkor bevallom: 34 vagyok, nem volt még egy csajom sem. Egy ideig érdekelt a dolog, de ma már hidegen hagy a szerelem kérdése. Van értelme egyedül is az életnek, csak fel kell fedezned magadat, a képességeidet, és nem ezen a dolgon nyavajogni, mert ettől 100× nehezebb dolgok is vannak az életben.
2016. jún. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
van értelme az életednek én is 21 vagyok és még soha nem volt barátom...igen néha szar és fáj, de hinnünk kell benne,hogy egyszer ránk talál. A sors elintézi majd :) Ezt az időt használd ki arra,hogy magadat megismered erre van egy nagyon jó önismeri teszt is [link] Fejleszd magad növeld az önbizalmad és használd ki az életedet, úgy amit párkapcsolatban nem lenne időd megtenni most tedd meg. És higgy benne,hogy egyszer lesz, mert lesz. Senki se marad egyedül szerintem...:) Gondolkozz el,hogy eddig miért nem volt s hidd el rájössz lehet jó is volt, mert nem mentél bele olyan kapcsolatokba amik rosszul végződtek volna. :) Fejleszt magad és ne add el. Ne hagyon el téged a remény :) :)) :)
2016. jún. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!