Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valami ötletetek, ha már...

Van valami ötletetek, ha már nincs tovább?

Figyelt kérdés
39F vagyok, átlagos magyar életvitellel. A gondom az hogy egyedül vagyok. De ez nem ilyen egyszerű. Folyamatosan próbálkoztam, de vagy nem kellettem senkinek, vagy volt barátja az illetőnek, vagy ha igazán szeretett akkor rákos beteg lett és meghalt. Millió társkeresőn túl vagyok, fizetősökön is. Nem egy pszichiáternél is megfordultam már, beleértve az ajánlott, spéci magánorvosokat is. Volt hogy sok pénzem volt. Olyan is, hogy semmi. Éltem, nevettem sírtam. szeretnek a gyerekek. meg úgy általában, ha valakivel beszélgetek, akkor azok közül is sokan szeretnének még társalogni velem. Semmivel sem vagyok több másoknál, sőt! Nekem nincs saját házam, nincs saját autóm, nincs egzisztenciám. Van egy hatalmas szívem, ennyi amit tudok adni. De már nem kellek senkinek. Akkor viszont minek éljek ennyi idős egyedüllét után? Kényszer a munka, és mókuskerék, mert azért dolgozok hogy ehessek, és azért eszek hogy dolgozhassak. Megölni magam gyáva vagyok (sajnos). De tovább sem mehet így. Mit tegyek?
2016. jún. 27. 23:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem bántani akarlak, hanem segíteni. A férfiasság hiányzik belőled, pedig erre van szüksége a nőknek. Nem a külsőségekre értem, nem a pénzre, hanem a tulajdonságaidra ami már ezen a pár soron keresztül is látszik. De ebben lehet fejlődni!
2016. jún. 27. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A kèrdèseidre csak te tudhatod igazàn a vàlszt kèrdező , annyit tudok tanàcsolni hogy ne merengj ennyit a multon , pròbàlj meg a jelenben èlni. Örulj minden aprosagnak ami teged èr
2016. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
kitartást, sorstárs
2016. jún. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Eddig is ezt tettem. De nem tesz már boldoggá. Mindenki szexel, mindenkinek van valakije, nálam sokkal inkább lecsúszott embereknek is, akik full alkeszek. Ez engemnem noldogít. Unok mád egyedül lenni. Semmilyen értéket nem képvisel az élet így számomra. Nincs hova tovább. Sokra vihetném ha volna kiért. Önmagamnak kevés vagyok. Nem volt apám. De már az élet sem érdekel, mert mindent kipróbáltam már, csak társam nem lett.
2016. jún. 27. 23:59
 5/13 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyesírási hibákért, de az okostelefon nem híve a nagy ujjú embereknek.
2016. jún. 28. 00:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom mire gondolsz kedves 1. de majd kifejthetnéd bővebben. Bár teljesen belefáradtam az életbe, talán tudsz olyat mondani amivel még nem próbálkoztam.
2016. jún. 28. 05:08
 7/13 anonim ***** válasza:

'nem volt apám' ez egy elég komoly probléma, szerintem bele is szól a mostani helyzetbe.

39 évesen még mindig nem késő valami vad, új dologba kezdeni.

Az ember először saját magával kell jól legyen, stabilan álljon a lábán, akkor is, ha egy rozsdás pegasa van, vagy a legújabb bmwje. Másképp nem vonzó, sőt taszító, ha valaki kétségbeesetten tapad. Én is egyedül élek,de egy ilyentől kifutok a világból. No offense.

Ez a világon a legnehezebb dolog, egyedül teljesnek lenni. De ha az megvan, utána nem lesznek ilyen problémák, és vonzani is fogja az embereket.

Érdekes módon nőként sokkal férfiasabb vagyok, mint sok pasas.

2016. jún. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Gbikaaa válasza:

Én nagyon sok férfit ismerek hasonló problémával,mind azt mondja nem kell senkinek!/különböző korosztály/Nem szabad elkeseredni,mert ha te úgy érzed nem kellesz senkinek,akkor tényleg nem fogsz,mert ezt "sugárzod".

Az is érdekelne hogy te mennyire vagy "válogatós"?Hogy el e tudnál fogadni pl:egy molett,vagy gyerekes,esetleg elvált nőt?Biztos vagyok benne hogy a korosztályodban,nem mindenkinek a pénz a fontos./sajnos a tizenéveseknek egyre inkább az/

Szerintem a hozzáállásodon kéne változtatni,mert ha azt látják hogy te sem szereted magad,más sem fog szeretni.Nekem sikerült magam elfogadni,és azóta mások is jobban elfogadnak.Kívánom a legjobbakat!

2016. jún. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Szerintem az a legfontosabb, hogy jóban legyen az ember önmagával, addig ne induljon el semmilyen irányba, mert csak függésekről fog szólni minden kapcsolata. Ez a nihil a legrosszabb, amiben te is vagy. Egyedül lenni, és magányosnak lenni pedig nem ugyanaz. Elsőként próbáld meg szeretni önmagadat, ez fog látszani a kisugárzásodon is. +azért is, mert csak azt várhatod el mástól, amit te adni tudsz. Szomorú emberrel mókuskerékben pedig Dunát lehet rekeszteni. :)
2016. júl. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy szerethetném magam. Igen, tudom hogy értékes vagyok, meg azt is hogy megismételhetetlen, de semmi olyat nem tartogatott az élet amiben örömömet lelném. Màr egészen fiatalon elszúrtam. Apám se volt, ami tovább neheziti a helyzetem. Pedig csak szeretni szeretnék valakit. Millió idióta, meg alkoholista embernek van társa. Azok talán szeretik magukat? Én hülyének, és alkoholistának sem tartom magam mégsem kellek senkinek. Ezt az egy kivánságot sem adja meg az élet. Akkor minek örüljek?
2016. júl. 6. 06:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!