Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van valami ötletetek, ha már...

Van valami ötletetek, ha már nincs tovább?

Figyelt kérdés
39F vagyok, átlagos magyar életvitellel. A gondom az hogy egyedül vagyok. De ez nem ilyen egyszerű. Folyamatosan próbálkoztam, de vagy nem kellettem senkinek, vagy volt barátja az illetőnek, vagy ha igazán szeretett akkor rákos beteg lett és meghalt. Millió társkeresőn túl vagyok, fizetősökön is. Nem egy pszichiáternél is megfordultam már, beleértve az ajánlott, spéci magánorvosokat is. Volt hogy sok pénzem volt. Olyan is, hogy semmi. Éltem, nevettem sírtam. szeretnek a gyerekek. meg úgy általában, ha valakivel beszélgetek, akkor azok közül is sokan szeretnének még társalogni velem. Semmivel sem vagyok több másoknál, sőt! Nekem nincs saját házam, nincs saját autóm, nincs egzisztenciám. Van egy hatalmas szívem, ennyi amit tudok adni. De már nem kellek senkinek. Akkor viszont minek éljek ennyi idős egyedüllét után? Kényszer a munka, és mókuskerék, mert azért dolgozok hogy ehessek, és azért eszek hogy dolgozhassak. Megölni magam gyáva vagyok (sajnos). De tovább sem mehet így. Mit tegyek?
2016. jún. 27. 23:18
1 2
 11/13 anonim válasza:
Nem, nem szeretik magukat, de szerintem a párjukat sem nagyon. Csak nem egyedül alkoholisták, meg nem egyedül hülyék, hanem párban. Ettől szerintem még nem jobb. Meg nem értem miért kellene földbe dugnod a fejed, amiért nem volt apád. Ez lehet traumatikus de nem hinném hogy a boldogságod útjában ez állna. (az előző voltam)
2016. júl. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hogyan szerethetném önmagam? Honnan meríthetnék energiát? Főleg egy olyan világban ahol mindennap a túlélésről szól? Egyedül, háttér nélkül, kilátástalanságban. Sehol semmi változás, mindennap ugyanaz. Párkapcsolatom is csak álmomban van. Ez egy ördögi kör, így nem lehet változtatni a világnézeten,kisugárzáson.
2016. júl. 10. 19:08
 13/13 anonim válasza:
Hát ilyen hozzáállással valóban nem. Kikerül téged az élet azzal a rohadt nagy negatívságoddal együtt.
2016. júl. 16. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!