Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Beteges ha nem szeretek...

Beteges ha nem szeretek emberek közé menni?

Figyelt kérdés
Egyszerűen szeretek egyedül lenni,nem beszélni senkivel csak zenèt hallgatni és gondolkodni.Általában csak akkod vagyok emberek között ha suliba vagyok.Persze azért néha elmegyek a csalàdommal vagy a baràtokkal.De ha így van akkor is azt kívánom bàrcsak otthon lehetnèk egyedül.

2016. júl. 4. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Mintha magamat olvasnám! :) Hány éves vagy? Állítólag majd "kinövöm".

De ilyen vagyok. Szeretem ha egyedül vagyok, de persze nem mindig. Csak inkább egyedül mint tömegben, emberek között. Remélem érted.

2016. júl. 4. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem beteges.
2016. júl. 4. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Inessential ***** válasza:
Nem az.
2016. júl. 4. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem szeretek emberek között lenni. Ez nem azt jelenti, hogy elzárkózok tőlük. Mondjuk, 8-10 fős társaság még jó. Mondjuk egy baráti bográcsozás. Viszont, jól elvagyok, ha hetekig, csak boltba lépek át.
2016. júl. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
85%

ilyan vagy azt ennyi:D

Nem vagy beteges!

2016. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

én is ilyen vagyok, és szerintem nem beteges :)

nekem csak most lett problémám belőle, mivel barátom velem ellentétben eléggé társasági ember, és ebből adódik néha konfliktus.. de amikor csak tehetem egyedül vagyok és én is hozzád hasonlóan zenét hallgatok, és elvagyok magamnak :D

2016. júl. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!