Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti is szoktátok üresnek,...

Ti is szoktátok üresnek, tehetetlennek érezni magatokat?

Figyelt kérdés

Itt a nyár, most végeztem a középsulival, a "barátok" nem keresnek, nincs senki, akivel programot szervezhetnék.

A párkapcsolataim kudarcba fulladnak, vagy el sem kezdődnek. Általában itthon vagyok, és a gép előtt ülök, sorozatot vagy filmeket nézek. Egyszerűen saját magam is unalmasnak találom, és néha úgy érzem, ebből soha nem lesz kiút.

Volt már valaki hasonló helyzetben, sikerült ebből helyrejönni?


19/L



2016. júl. 5. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Sajnos detto. Valahogy a baratkozasaim is sorra kudarcot vallanak. Elkezdek ismerkedni aztan paff jon valami, ami veget vet neki.


Amit tudok ajanlani, hogy ne add fel. Mozdulj ki. Csatlakozz hobbi csoportokhoz stb.


En is ezt fogom tenni. Ne keseredj el. Fel a fejjel. :)

2016. júl. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Dettó ugyanez csak már diploma után 23 évesen...

Úgy érzem pocsékolom az időm...

2016. júl. 6. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos nálam a te korodban kezdődtek a gondok. Leérettségiztünk, és szép lassan a haveri kapcsolatok megszűntek, egyedül maradtam. Új suliban nem éreztem jól magam, és ott is hagytam 1 év után. Azóta csak vergődtem, míg ki nem mentem külföldre. Ott volt jó pár évem, de haza jöttem, és úgy érzem magam 27 évesen, mint te most...
2016. júl. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!