Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, hogy leküzdjem a...

Mit tegyek, hogy leküzdjem a félelmem?

Figyelt kérdés

Van pár ember akikkel jóban voltam,aztán nagyon eltávolodtunk egymástól,és nagyon úgy érzem utálnak emiatt engem. Nem szívesen találkozom velük,ezért például képes vagyok otthon ülni ahelyett,hogy elmennék egy buliba és szórakoznék,mert nem akarok összefutni velük,félek hogy megaláznának,vagy nem tudnék feloldódni mert ott vannak velem egy légtérben. Mit tudnék tenni az ellen,hogy leküzdjem a félelmem és bírjak egy társaságban lenni velük? A barátom tartja velük a kapcsolatot és mindig hív szórakozni,ahová én nem szívesen megyek mert majdnem biztos,hogy ottlesznek ők is. Viszont nem mondhatom le minden egyes invitálását. Mit tegyek ? Segítsetek!

18/L


2016. júl. 11. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Bármit tesznek is,annyit látnak belőled, amennyit magadból mutatsz.

Pókerarc.

Menj el bulizni nyugodtan, és egyébként is,le vannak xarva.

Bátorság :)

2016. júl. 11. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! Ment a zöld kezecske! Annyira önbizalomhiányos lettem,hogy nem merek egy térben lenni mert mivan ha nem leszek képes megvédeni magam :(
2016. júl. 11. 20:22
 3/3 anonim ***** válasza:
Már nem azért de miért nem olvastatod el a barátodal amit ide irtál? Ha normális akkor nem fogja elvárni hogy vele menjél az oroszlánbarlangba..Meg már nem azért de ha te az én csajom lennél akkor ha egy rossz szót szólna neked bárki,annak kitekerném a nyakát..
2016. júl. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!