Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Közületek van olyan, akinek a...

Közületek van olyan, akinek a kinézete miatt nincs senkije és tönkrement az élete?

Figyelt kérdés
Én arcra nem mondanám magamat kifejezetten rondának, viszont a testalkatom olyan átlagon aluli, hogy mindig azt érzem, mintha egy másik fajba tartozó lennék és itt kell a csinos, szép fehér emberek között valahogy életben maradnom. Természetesen egy ismerősöm sincs (nemhogy barátnőm), mert olyan szinten nem vagyok kibékülve a testemmel, hogy az önbizalmam rányomja a bélyegét az ismerkedésre, de szerintem az emberek is úgy viszonyulnak hozzám, hogyha 100% életvidám pozitív ember lennék, akkor sem lenne változás. Szóval fifti-fifti a dolog. De egyébként is szemmel látható, hogy másképp néznek rám az emberek, mint egy átlagos emberre. Hát, mit mondjak...nehéz sorsom van. :(

2016. júl. 14. 17:55
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

#20: De azt ugye vágod, hogy pasi vagyok? :D

Mert a kommentedből nekem nem ez jött le.

2016. júl. 18. 21:18
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, kérdező, nem a külsődön múlik. Tanulj a nőkről, a lelkivilágukról, a gondolkodásukról, és széppé teszik az életedet. Ennyi a titka, nem több.

57F

2016. júl. 18. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Szerintem 170 cm az közepes magasságnak számít és bár tudom hogy sokan elmondták de én is elmondom hogy nem a minézet határoz meg.Ismerek embereket akik kivülről nem tul szimpatikusok de mégis tele vannak önbizalommal.A gyuráshoz meg azt tudom tanácsolni hogy egyél olyan ételeket amikben sok a protein pl.hus és már hizlaloszereket is lehet vásárolni.Sok sikert.:)
2016. aug. 13. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
hm? az én barátom ia 172 centi jó így is magasabb nálam 11 centivel de szerintem ezzel nincs gond alapvetően. sőt. van egy ismerősöm, annak tök csinos barátnői voltak idáig, és ő is pont ugyanez az alkat mint te. és azok sem a kinézete miatt szerették őt hanem a vicces jelleme és a nagy szíve miatt. de hidd csak ezt hogy a világ ilyen felszínes ne dugd ki a csőrös és akkor tuti boldog leszel, ne is tégy a boldogságodért senkit, hibáztass másokat amiért elítélnek meg sajnáltasd magad amiért ekkora balfék vagy.
2016. aug. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!