Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » 5 év kapcsolat után 3 hónapja...

5 év kapcsolat után 3 hónapja szakítás után hiány érzet miért?

Figyelt kérdés
3 hónapja mentünk szét bnömmel és valamilyen szinten hiányzik. Úgy érzem kell magam mellé valaki mert 25 éves vagyok és kicsit rossz egYedül. Van jelentkező de nem jönnek be.. Járok discoba mindenhova de valamiért nincs önbizalmam 5 év közbe nem dicsértek és most úgy érzem egyedül maradtam. Mit tanácsoltok?
2016. júl. 18. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:
5 év után persze hogy hiányzik.. És ha nincs kellő önbizalmad a következő kapcsolatod se lesz sikeres sajnos. Ne azért akard megtalálni a párod, mert "kicsit rossz egyedül", meg mert szomorú vagy.. Szerintem a pár pont azért pár, mert kiegészíti a boldogságod, de azt először külön is meg kell találni. Keress valami hobbit és magadat szedd először rendbe, utána ha kapcsolat nélkül tudsz boldog és kiegyensúlyozott lenni, magától belecsöppen majd az életedbe a hozzád illő nő.
2016. júl. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pontosan, ahogy az első hozzászóló írta. Jártam ebben a cipőben én is, évekig kerestem a helyemet, és a megfelelő lányt. Senki nem volt elég jó, nem tudtam azt sem, hogy mit akarok. Tényleg rendbe kell, hogy jöjj magaddal. Ha egyedül jól érzed magad, kiegyensúlyozott vagy, akkor te is jobban látod majd, hogy ki kell, és vonzóbb leszel a nők szemében is. Azt mondják, a nők különösen megérzik, hogy milyen lelkiállapotban vagy. És hát egy padlón lévő pasi nem túl vonzó.
2016. aug. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!