Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Elmenjek a sportnapra?

Elmenjek a sportnapra?

Figyelt kérdés
Most szombaton lesz itt a falunkba sportnap és fogalmam sincs, hogy elmenjek-e. Mennék is meg nem is. Az a baj, hogy ha néha el is megyek valamilyen rendezvényre akkor először lelkes vagyok meg minden. De ahogy közeledik az időpont egyre feszültebb és idegesebb vagyok attól, hogy emberek közé kell mennem. Aztán másnap azon gondolkodom, hogy egyáltalán minek mentem el meg mit kerestem én ott. Tavaly is ugyan így volt, hogy lementem a faluba egy rendezvényre ahol csak ott álltam és senkihez sem mertem odamenni beszélgetni. Sajnos az a baj, hogy ha nem szólnak hozzám akkor senkivel sem merek beszélgetni (még azokkal sem akik 8 évig voltak az osztálytársaim.) Csak azokkal merek beszélgetést kezdeményezni akikkel elég sűrűn találkozok. Tavalyelőtt például egy szomszédos falunapon voltam ahol egy nagyon jó barátom (aki sajnos már Budapesten él) bemutatott néhány embernek de még így sem mertem hozzájuk szólni. Az az igazság, hogy középiskolás koromban nem sikerült komolyabb kapcsolatokat kialakítanom az osztálytársakkal (ennek az okait most nem részletezném mert hosszú lenne.) Miután sikerült befejeznem a középiskolát (leérettségiztem) három évig egyáltalán nem mentem sehova csak itthon ültem folyton. Lehet ez így is maradt volna, hogy ha néhány évvel ezelőtt egy tavasszal nem kezdett volna el hirtelen nagyon elkezdett hiányozni egy lány az életemből (persze azóta is egyedül vagyok...) Na akkor kezdtem el járni koncertekre. Viszont mostanában két érzés van bennem. Egyrészt szívesen ismerkednék meg szereznék néhány ismerőst akikkel összefuthatnék néha másrészt viszont egyáltalán nem akarok társaságot. Az is probléma, hogy nem vagyok olyan mint a legtöbb fiatal. Nem arról van szó, hogy én megvetem az italt mert az hazugság lenne de nem célom az, hogy annyit igyak, hogy a saját hányásomban fetrengjek az árokparton. Igazából elég komoly embernek tartom magam. Szeretem a komoly témájú filmeket és olvasni is imádok. Ez miatt úgy érzem, hogy nem igazán lenne miről beszélgetnem a korombeliekkel. Remélem, hogy nem túl zavaros amit írtam. Egyszerűen már nem tudom, hogy mit kellene csinálnom... 25/F
2016. júl. 19. 15:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
70%
Figy. Kimész, ha jól érzed magad maradsz, ha nem, hazamész. Nem kell ezen agyalni annyit.
2016. júl. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Érdemes volt ezt a kérdést feltennem...
2016. júl. 19. 16:54
 3/16 anonim ***** válasza:

Menj el a sportnapra.Alázz be mindenkit,vidd haza a csajokat :)

Na jó,tuti választ nem tudok adni,csak egy meglátást.Szerintem neked egy partnerre van szükséged.Illetve emberek közé kéne járnod újra,3 év otthon ülés az sok.Harmadik tippnek...hogy kezdeményezz egy párbeszédet?Kérdezd meg mennyi az idő,gyakran jár-e ide,ilyesmi.Ha félsz bárkit megszólítani,arra van egy "aranykérdésem";Mit veszíthetek?Nos,semmit leginkább.Persze ez kisvárosokban,falukban gázabb lehet,nagy a "pletykaveszély".Milyen könyveket/filmeket szeretsz?Próbálj meg elmenni egy rendezvényre.Mások is azért mennek hogy embereket ismerjenek meg szeritnem,meg hát hogy a kedvenc témáikról beszéljenek.Neten is lehet ismerkedni egyébként,illetve beszélgetni.Pár oldalon van anonim cset,ha nagyon egy hullámhosszon vagytok az illetővel,cseréljetek facebook/skype címet (ha van).Nos,hirtelen ennyi,nem volt időm összeszedni szépen,de talán adott egy kiindulópontot ez az iromány.Sok sikert!

2016. júl. 19. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
25 éves felnőtt férfi vagy. Itt az ideje kimászni az otthoni burokból és nem csinálni ekkora nagy dolgot egy sportnapból. Nem létezik, hogy ilyen korban valaki nem tudja eldönteni mit szeretne, menni vagy maradni.
2016. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Itt senki nem olvasta el amit írtam?
2016. júl. 19. 20:35
 6/16 anonim ***** válasza:
48%
De,én elolvastam.Senki nem tud rajtad segíteni,csak is te magad.Tehát legyél tökös gyerek és kezdjél magaddal valamit,mert ez így nagyon nem okés.És ezt te is érzed.
2016. júl. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Elolvastam. Tudod ki kéne elolvassa, amit írtál?

Te.

Ha komoly és művelt embernek tartod magad, akkor remélem tudsz objektív is lenni.

Azért mert valaki nem azt mondja, amit hallani akarsz, nem lepontozni és hisztizni kéne, hanem figyelembe venni más nézőpontokat is.

Korombeliek, sakkor mi. Keress időssebbeket, aki szimpatikus. Beszarok a mai férfiaktól, először is nem nevezném őket férfiaknak.

K_rvára örvendenék, ha csak ennyi bajom lenne. Nekem sem tág a baráti köröm, 1 van, akire számíthatok, de terhes, és 600km-re lakik.26l.

Ha nem tudsz dönteni, dobj fel egy 100forintost!

A pofám lesülne, hát milyen ember vagy?

Ahelyett, hogy megköszönnéd, hogy valaki egyáltalán válaszolt, itt pofázol nekik. Hát ez húzott fel.

0%

2016. júl. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Hm Igaza van az utolsónak! Sajnos vannak dolgok amiket még nem tudok kezelni. Úgy tűnik, hogy még nem állok készen arra, hogy emberek közé járjak. Jobb ha még kicsit itthon maradok a könyveim társaságában.
2016. júl. 22. 00:54
 9/16 anonim ***** válasza:
Dude, 25 évesen a könyvek közé menekülsz? Akarsz te egyáltalán élni bármikor is?
2016. júl. 22. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Utolsó! Na neked TÉNYLEG nem kellet volna megszólalnod! Mi közöd hozzá, hogy én 25 évesen mit csinálok? És egyébként is miért baj, hogy valaki szeret olvasni?
2016. júl. 22. 13:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!