Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tennétek a helyemben?

Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Az a problémám,hogy stresszelek mindenen,depis vagyok régóta ,nincsennek barátaim,se önbizalmam.Félek a jövőtöl,mindig hasonlítgatom magam másokhoz,kevesebbnek érzem magam másoknál,nincs jövőképem,útálom ezt az igazságtalan társadalmat amiben élünk,semmiben sem vagyok tehetséges,egy nagy 0 vagyok az élet minden terén úgy érzem...nem tudom meddig birom meg ezt az egészet.valaki tudna segíteni?

2016. júl. 21. 04:57
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Mintha magamat hallanám. És ezzel még sokan vagyunk így.


"ember: Küzdj, és bízva bízzál!"

2016. júl. 21. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%

Mi lenne ha a nagy önsajnálat és nyafogás helyett kezdenél valamit az életeddel? Az a baj veletek, hogy a nagy unalomban, jómódban nincs semmi amivel foglalkoznátok.

Tessék valami értelmeset csinálni, és nem önmagadat sajnálni.

2016. júl. 21. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Roland G. ***** válasza:
100%

Összefoglalom 3 pontban:

1.Kell egy cél.

2.Kell egy terv.

3.És kelj fel a seggedről!

2016. júl. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok. nekem voltak céljaim, de nem sikerült. megvalósítani.
2016. júl. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én elmennék egy időre, szomorkodni, és gondolkozni. Mikor már elég volt, újra kezdenék mindent, és megpróbálnék emberekkel kapcsolatot kialakítani, megpróbálnám elérni a céljaimat, amiket kitűzök magam elé.

De mivel én nem vagyok ennyire motivált, ezért egy ilyen helyzetben csak tenném ezt, feltételes módban, hisz van kevésbé fárasztóbb dolog is, mint megküzdeni azért, amit akarok/akarunk.

Olyan nincs, hogy nem vagy tehetséges semmiben, csak rá kell jönnöd miben vagy az, és az nem mindig olyan dolog, mint például az éneklés, vagy rajzolás, vagy akármi!!

2016. júl. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!