Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Igazságtalanság?

Igazságtalanság?

Figyelt kérdés
Mi a helyzet abban az esetben, ha fiatalabb hölgyekkel nem ismerkedhetek, mert akkor állítólag pederaszta és bűnöző vagyok aki valami félelmetes gazságot akar elkövetni; de a korombeli hölgyek viszont 15 évvel idősebb férfiakkal élnek együtt, már gyerekük van, pokoli csúnyák vagy éppenséggel züllöttek? Ez konkrét példa és nem egyedi eset, itt lakik a szomszédban, 30 éves nő és 45 éves barátja van két felső kategóriás autóval a háta mögött. A szülei pedig helyeslik ezt a kapcsolatot. Egy harmincas nőnek szabad egy 45 éves férfival együtt lenni, de egy harmincas férfinak tilos egy 17 éves lányra még csak ránézni is, mert már csupán a nézéssel is olyat csinált ami a komplett emberiség szégyene? Hogy van ez, hol itt az igazság?
2016. júl. 28. 21:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Na várjunk csak egy kicsit...

Ha egy 30 éves nő egy 45 éves férfival van együtt, akkor az a 45 éves férfi nem egy 30 éves nővel van együtt?:D

2016. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Egy 17 éves lányt és egy 30 éves nőt azért nem nagyon kéne hasonlítgatni szerintem.. :D

Ha tényleg nem érzed a különbséget, akkor gáz van.

2016. júl. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
A 17 éves kiskorú tini. Egy férfi keressen nőt magának, ne pedig egy kiskorút. A 30 éves az felnőtt nő, 45 éves felnőtt férfi.
2016. júl. 28. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Tehát 30 éves vagy és szerinted az összes korban hozzád illő (mondjuk 22-32 éves) nő idősebb férfiakkal él együtt, már gyereke van, pokoli csúnya, vagy éppenséggel züllött, ezért neked már csak a maximum 17 évesek felelnek meg? Remélem komolyan gondolod, mert viccnek elég durva lenne...
2016. júl. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Elnézést, azt sajnos elfelejtettem beleírni a kérdésbe, hogy eddig már én is eljutottam... Kizárólag azért nem írtam bele, mert gondoltam, hogy ez annyira egyértelmű, hogy nem kell külön beleírni! Tehát a kérdés úgy hangzik: Mit tegyek annak érdekében, hogy egy harmincas nő velem a szintén harmincas férfival akarjon ismerkedni és ne nálam 15 évvel idősebb pénzespasival tartassa el magát? Illetve mit tegyek abban az esetben, ha lefelé állítólag beteges, a saját korosztályomban pedig lehetetlen ismerkedni? Talán akkor 70 éves nagymamákra kellene koncentrálnom? Mert ezek alapján ugye már csak ez a lehetőség marad...
2016. júl. 28. 22:08
 6/12 A kérdező kommentje:

Szóval ott van az amelyik normális és normálisan is néz ki. Tanult, értelmes stb. De annak van komoly kapcsolata, jól szervezett élete és talán már gyereke is. Kizárt dolog és képtelenség megközelíteni, ha csak nem elszeretni lehet valaki mástól, de az meg elég undorító dolog...


És ott van a másikféle, amelyik telis-tele van förtelmes tetoválásokkal, a feje üregessé van botoxolva, a bőre már kezd elrákosodni az állandó szoláriumozás miatt, a tüdeje el van tömítve kátrányal, mégis két doboz román csempészcigit szív naponta... Mocskos, alpári szavakat használ, a hangja meg kb. olyan rekedtes mintha egy varangy kályhacsövön keresztül akarná elszavalni a Talpra magyart... A haja mint a drótkefe, rozsdás vasat lehetne vele megtisztítani gond nélkül teljesen fényesre... 0% nőiesség és 100% műanyag roncshalmaz...


Akkor?

2016. júl. 28. 22:44
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Átérzem a helyzeted. Sajnos a mai nőknek, mert egy 30-as már az, nem az kell hogy menő legyél, kigyúrt legyél, jól nézzél ki. Az se mondanám, hogy kifejezetten a pénz. Sokkal inkább a biztonság. Mire gondolok? Van egy kisváros, ahol nem azt mondom mindenki ismer mindenkit, de tegyük fel hogy ha van egy facér pénzes palimadár, azt kiszagolják egyből. De hogy ne nézzenek hímsovinisztának. Egyedülálló vagy, van egy saját kertes házad, saját autód, normális munkahelyed, mondhatni megvan mindened egy normális, nyugodt élethez. Ezt a szintén 30-as körüli nők egyszerűen kifogják szagolni, és rád vetik magukat. Miért? Eltudod őt tartani, még ha van is munkája, biztos helyre tudja szülni a gyerekeit, akiknek több mint valószínű lesz jövőjük, megengedhet magának márkás ruhákat, éttermeket, esetleg saját kocsit, hobbit. Biztonságba élheti le az életét. És most ezt nem USA szintű fényűzésről beszélek, és nem is olyanról amit a magyar tévében a celebektől látsz. Persze tudom, manapság a nők is karrieristák, és magukat is eltudják tartani, de ez inkább a fővárosban élőkre jellemző, esetleg nagyobb városokra.


Mit gondolsz miért van az, hogy lát az ember egy csomó olyan tahó 40-es ipsét aki se nem sármos, se nem jóképű, se nem romantikus, ellenben puhos, szarós fingós poénokat tol, mellette meg egy igen jól karban tartott nő ácsorog? Sokat hallod veszekedni őket, nem mosolyognak, csak úgy vannak. Miért nem lép le a nő? Hova? Gyerekekkel? Albérletbe? Hogy tönkre vágja az életét? Ráadásul előbb utóbb kiderül a nőről hogy nem is egy buta cicababa, sőt lehet aranyos, kedves, ne adj isten az álom nőd? Mert ebben a korban én szerintem már nem számítanak a ki a kedvenc zenekarod, mik a hobbijaid, a mély beszélgetések, és minden olyan dolgok amit egy tízen, huszonéves pár, ember csinál. Persze vannak művész lelkek, akiknek az anyagi biztonság egyáltalán nem számít, csak az együttlét a szerelem, de véleményem szerint az ilyen ember nagyon kevés.

Lassan én is a 30-hoz közeledek, és valahogy nem tudom elfogadni az ilyen gondolkodást, hogy egy nő csak a pénzemért legyen mellettem, de úgy látszik lassan el kell kezdeni rajta dolgozni. Persze előtte lóvé is kellene, ami nagyon nincs.


Ha 30 éves vagy, szerintem simán lemehetsz 22-23 éves nőkig is, talán ott találsz olyat akinek nem egyből a családalapítás körül forog az esze, és nem is feltétlen a felső kategóriás autó az igénye.

2016. júl. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
92%

A tini lanyokat feletsd el! Egy fagyival akarod agyba csalogatni?! Gondolkozz mar ember!!!

Feltetlenul 20 felett keresgelj! Meg fogod talalni a neked valot.

Ja es hogy a nok anyagiasak...... Tenyleg?! Miota!? Hogy vetted ezt eszre? ..... Miota a vilag letezik ez azota igy van. A penz biztonsagot jelent. Nincs ezen mit vitatkozni. Sok no hajlando megalkudni ezert. A bunko nagymeno a szep felesegevel pedig nem feltetlenul szanalmas. Az hogy o hogy beszel veled, elotted, az nem azt jelenti, hogy vele is ugy beszel. Valami megfogta a not benne. Lehet hogy a penze. Az ilyet helybol leqrvazzak,mert az igazsag az, hogy neki csak allando vasarloja van. Az is lehet hogy mas fogta meg benne. Itt most nincs ertelme talalgatni. Rad tort a magany. Ez a nagy budos helyzet :) miert nem mesz ki es ismerkedsz? Aztan menj mashova. Elobb utobb talalni fogsz valakit :)

2016. júl. 29. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"Sajnos a mai nőknek, mert egy 30-as már az, nem az kell hogy menő legyél, kigyúrt legyél, jól nézzél ki. Az se mondanám, hogy kifejezetten a pénz."


Ez egy baromság! A nőknek a kigyúrt pénzes pasik kellenek! az más, hogy hazánkban olyan züllött az egész társadalom, hogy még azoknak az államoknak az erkölcsi színvonalát sem érjük el, ahol a pénzes pasikra buknak.


Egy normális nőnek persze, hogy nem egy kigyúrt pasi kell, hanem olyan, akivel biztonságban érzi magát, és aki képes férfiként viselkedni. Nem, az hogy nagy a pofája és sokat keménykedik, ez nem férfias, ez inkább agresszív. Olyan férfi kell egy normális nőnek, aki nem csalja meg, nem megy kocsmázni a haverokkal, és feltudja nevelni a gyerekeit, hogy azok tisztességes életet éljenek.


Kérdező! 30 éves vagy, legalább az a szerencsétlen lány NAGYKORÚ legyen, akit kinézel magadnak!

2016. júl. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Sajnos a probléma az, hogy én nem tudok kinézni magamnak senkit sem, mert előbb néznek ki engem és gyakran nem azok, akikre az utolsó hozzászóló gondol. Szerencsére. Nem hiszem, hogy nekem bármi közöm is lenne egy ótvarosra botoxolt szoláriumban megpörkölődött sátánfajzathoz bagy egy oltár előtt térdepelő agymosott vénleányhoz. Sajnos nem járok templomba és nem is fogok, nem tudom a zakkant lelkiatya kinek milyen bogarat ültetett a kis buksijába, én élek ahogy a természet diktálja és szerintem ez a helyes! És élek a gyanúperrel, hogy nem én vagyok az egyetlen olyan, aki inkább a természet erőinek engedi át magát és nem a mesterséges társadalombefolyásoló különítmény alamizsnásainak. Nem hiszem, hogy valaki csak azért, mert nő, már alapból szerencsétlen lenne. Itt a gyakorin is van jó pár elég értelmes csaj, köztük nagykorúak is. Sajnos pont ma eggyel kevesebben lettek... Szóval szerintem annyira kamu mindegyik ilyen erkölcshuszár szövege, hogy lassan már ők maguk sem hisznek benne. Ettől függetlenül én nem az vagyok, akinek bármi köze is lenne kiskorúakhoz, de ettől függetlenül jól emlékszem még arra a jelenetre, amikor elsős gimnazista koromban egy nyári táborban 3 hatodikos (ismétlem: hatodikos) lány volt belém egyszerre szerelmes és nem volt nehéz elintézni nekik a hivatalból kirendelt akkor kb. 30 éves férfi felügyelőtanárukkal, hogy mélyen halgasson arról az ötletükről, amely szerint egy szobában aludjak velük. Nos, ott aludtam. Négy vagy öt napig egyfolytában. Senki nem keresett minket, senki nem kérdezte meg hol vagyunk, mivel foglalkozunk. És most rossz az aki rosszra gondol, aludtunk, ahogy leírtam... Meg sütit ettünk, sokat és édes sütiket... Na, mindegy. Lám mennyire rettentően naívak az emberek, hogy mindent egyből elhisznek. És mennyire együgyűek, mert attól, hogy egy szövegbe bele van írva, hogy 17 éves lány, attól még egyáltalán nem biztos, hogy nekem vagy bárki másnak is bármi köze van az ilyen lányokhoz. Persze, hogy nincs. Egyetlen fiatal lány sem vet szemet egyetlen idősebb pasira sem! Jó ha tudja mindenki, hogy igazából ez csak 18 éves koruk után történik meg, de akkor is maximálisan elemi szinten, mondjuk megfogják egy nekik tetsző pasi cipőfűzőjét és ennyiben ki is merült a dolog. Ez a színtiszta igazság, mert a nők először éketükben 53 évesen fekszenek le egy férfival, akkor is sötétben és kizárólag misszionárius pózban, a sekrestyés és a kántor felügyelete alatt. Egyébként meg ha lenne akkor sem lenne semmi, nem raboltam el, erőszakoltam meg stb. eddig életem során senkit sem és ez után sem tervezem... Na, megyek beveszem a gyógyszeremet... Finom különben, málnás ízű, bor ízű, papagáj ízű...
2016. júl. 31. 20:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!