Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szociális fóbiás társakkal...

Szociális fóbiás társakkal milyen oldalon lehet ismerkedni?

Figyelt kérdés
Régóta benne vagyok a szoc.fóbia ördögikörébe. A klasszikus kórkép minden jellemzője kísér ami csak lehet. Az utóbbi időben minden erömmel rajta vagyok, hogy változtassak és lazább legyek, több kevesebb sikerrel, de valami változott pozitív értelemben minimálisan is legalább. Szeretnék kapcsolatba kerülni szoc.fóbiás társakkal, levelezni, beszélgetni, hogy hogyan boldogulnak.

2016. júl. 30. 10:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha szociális fóbiás emberekkel tudsz beszélgetni, akkor nem is vagy az, csak bebeszéled magadnak...
2016. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Itt vagyok Én. privátban minden kérdésedre válaszolok, talán ez mindkettőnknek segítségére lehet.
2016. júl. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

1-es!

Minek írsz hülyeségeket,amikor fogalmad sincs az egészről.

A szociális fóbiának több erősségi fokozata van,és változó,eltérő tünetei.

Én is szociális fóbiás vagyok,mégis van munkahelyem,beszélgetek emberekkel,tömegközlekedem,járok,kelek,stb.

De vannak egyfajta bizonyos helyzetek,amikor rám tör szocfóbos pánik.


Kedves kérdező! Nekem írhatsz,azt nem ígérem,hogy azonnal válaszolok,és hogy sokat tudok írni,de azért tudok időt szakítani!

Üdv.!

2016. júl. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Én beszéltem már szociális fóbiás emberekkel, hidd el rohadt unalmas. Nem tudnak soha témához illő dolgot mondani, egész napjuk rohadt unalmas, alig van egyéniségük...

Ők sem boldogulnak másképp, nincs/kevés barátjuk van, járnak suliba ahol alig beszélnek valakivel ha valaki megszólítja őket meg összefossák magukat.

2016. júl. 30. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
bura.hu -ra menj rá,azon belül van szocfóbos fórum.
2016. júl. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

"Én beszéltem már szociális fóbiás emberekkel, hidd el rohadt unalmas."


Miért, mit kéne csinálniuk? Te csak azért bezsélgetsz emberekkel, hogy felvidítsd magad? na és? Unalmas, mégis mit kéne csinálniuk veled, Azért járnak suliba, hogy tanuljanak, nem hgy jókat röhögcséljenek a vicceiden.


"Nem tudnak soha témához illő dolgot mondani"


Magyarországon a fiatalok többsége szinte semmilyen témához nem tud hozzáfűzni semmit sem. Csak a kocsmázós meg a csajozós témák mennek. Akit ez nem érdekel, az minek álljon le veled beszélgetni arról, hogy félrészegen hajnali háromkor hányadik csaj szedted föl? Akit ez nem érdekel, az persze, hogy nem fog neked erről órákon át beszélgetni. Mellesleg kíváncsi vagyok, hogy te mennyire érdekfeszítő egyéniség vagy.


"egész napjuk rohadt unalmas, alig van egyéniségük..."


Ez nem igaz, a legtöbbnek pont hogy van egyénisége. Azoknak nincs, akik folyamatosan a divatot majmolják. Birka módra birkázzák le a másikat, birka módra utánozzák le egymás szövegeit, szavaznak ugyanarra a pártra, vesznek sapkát, meg hallgatják ugyanazt a zenét, miközben aki más csinál, az már szerintük nem egyéniség. Nem mellesleg az igazi egyéniségeket utálja a legtöbb ember.


"Ők sem boldogulnak másképp"


Mint ki? Nem boldogulnak másképp, ráadásul a magadfajták kegyetlenül le is nézik őket. Az orsós pistikével viszont jó elennél, hiába van 70-es IQ-ja. Ő jó arc..


"nincs/kevés barátjuk van"


Addig jársz jól, amíg kevés barátod van. Sokkal jobb függetlennek lenni. Amúgy ők ezt igénylik, hogy ne szóljanak hozzájuk.


"járnak suliba ahol alig beszélnek valakivel"


Miért, veled miről lehetett volna beszélgetni a suliban? Őszintén, ha valaki beszélgetne veled, hány mp alatt szólnál be neki?


"ha valaki megszólítja őket meg összefossák magukat."


Talán nem kellett volna folyamatosan beszólogatnod neki, és akkor nem félne tőled. Miért, az jobb lenne ha bekéselne egy sikátorban?

2016. júl. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Itt lehetne, de... az emberek nem akarnak. Feldobják a magány, egyedüllét témában a kérdésüket, aztán ha írogatok nekik vagy vissza sem írnak, vagy valami mocsok rövid választ ír vissza, és általában 1-2 üzenetváltás után abba is marad. Félre nem kell érteni, nem támadok le senkit, nem is barátkozásból, párkeresési okából írok valakire, csak egyszerűen a normál való világban abszolút nincs kihez szólnom, és már kezdek beleőrülni. Így azért nem lenne rossz érzés néha valakivel megosztani a problémákat, érzéseket, vagy esetleg találnék valami jó ötletet ez ügyben. Közel 1 éve járok ide, de a nem akadtam senkire, mindenki csak benyomja a siralmát, de hogy esetleg valakivel elkezdjen beszélgetni, az már nem. Főleg az felbosszantó, mikor kisregényt írok és két mondatos választ kapok.


Ha gondolod írhatsz, én vevő vagyok a beszélgetésre, lelkizésre, de kezdeményezni már nem fogok senkinek sem.

2016. júl. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ezen az oldalon van egy pár. Én is az vagyok és nagyon szótlan. Nem is nagyon akarok már ismerkedni a szótlanságom miatt, nem is tudok.
2016. júl. 30. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Nyugi emberek :D ne húzzuk felmagunkat egy-egy kommenten, van elég baj az életben.

Na annak örülök, hogy irtatok egy páran, hogy "cseveghetünk"

2016. júl. 30. 23:55
 10/12 anonim ***** válasza:

szociális fóbiám van.Ha gondolod,akkor irhasz :)

20f

2016. júl. 31. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!