Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Ti hogy vészeltétek át nagyobb...

Ti hogy vészeltétek át nagyobb testvéretek kiköltözését a családi fészekből?

Figyelt kérdés

16/L és a nővérem most költözött ki Budapestre továbbtanulni, Erdélyi vagyok.

Eléggé szoros a kapcsolat közöttünk, nehéz, második napja csak sírok.

ti hogyan vészeltétek át? csak az idő múlására bíztátok a dolgot?



2016. aug. 5. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly költözött pestre a nővérem, minden második hétvégén hazajön, ritkán hét közben is és szinte minden nap beszélünk facebookon. Először nagyon nehéz volt megszokni, hogy ritkán van itthon és én is nagyon magányos voltam, de aztán, ahogy írtad az idő segített rajtam:) próbálj minél kevesebbet a hiányával foglalkozni, inkább érdeklődj nála, hogy milyen pest, az egyetem stb...
2016. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi! Csak nekem nehezebb mert határon túl van és nem fog minden nap beszélni velem
2016. aug. 5. 22:37
 3/4 A kérdező kommentje:
Mennyi idő alatt szoktad meg?
2016. aug. 5. 22:38
 4/4 anonim ***** válasza:

14 éves vagyok, lány. Két nővérem van: 22 és 26 évesek most.

Akkor esett le nekem, hogy nem lesznek közös poénkodások, vagy beszélgetések vacsoránál, amikor a fiatalabb, akkor 10 évesen egyedül maradtam anyukámmal a lakásban, nővérek nélkül, hogy soha többet nem lesz minden olyan, mint eddig.

Nagy fájdalom volt, sírtam sokat.

Aztán egyszer csak megszoktam egy hét után.

2016. aug. 5. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!