Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit tegyek, ha nagyon magányos...

Mit tegyek, ha nagyon magányosnak érzem magam, pedig sosem vagyok az?

Figyelt kérdés
Rengeteg barátom van, sokszor megyünk szórakozni is suliban sem vagyok soha se egyedül családommal is minden rendben, de senkivel sem tudok mélyebb dolgokról beszélni. Interneten néha "ismerkedek" és rendkívül értelmes embereket találok de sajnos ez csak internet. Igénylem azt hogy valakivel "lelkizhessek" meg megbeszéjem az élet nagy dolgait szóval értitek. Nem csak azt hogy "nézd milyen a körömlakkom hát nem édi ez a szín?" Párkapcsolatom nincs azt se bánnám pedig...Emiatt egyedül érzem magam nagyon sokszor. Ha valami bánt nem igazán tudom kivel megbeszélni.17/L
2016. márc. 15. 22:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
55%
Akikkel neten beszélgetsz, beszélj le velük találkozót :)
2016. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom, de mondd el nekem is, mert én is így vagyok vele.
2016. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
28%
Irhatsz ha ugy gondolod 16/L
2016. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%
én is pont így érzek... :(
2016. márc. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Az egyedüllét és a magány két külön fogalom. Amiről te beszélsz az a társas magány. Nyugi, ettől még lehet jó párkapcsolatod.
2016. márc. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát akkor ennyi. El kell mélyítened egy-két barátoddal a kapcsolatot, szerintem ezek inkább haverok, mint barátok. Vagy ha nem tartod rá őket alkalmasnak, akkor megpróbálni új emberekkel ismerkedni a környezetedben, akik szimpatikusak. Nagyon nehéz kiépíteni egy igaz barátságot, ez igaz, viszont fenntartani már sima ügy. Szerintem aki igazán a barátod, azzal nem számít, hogy pl 2-3 évig nem beszéltek akár, örökké barátok maradtok. És azért megéri, ha van 2-3 ilyen ember az életünkben.
2016. márc. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem (pláne ennyi idősen) a párkapcsolat hiánya miatt van ez. Engem is ez nyomaszt egy ideje.

(Mondanám, hogy írhatsz privátot ha csak szimplán ismerkedni szeretnél, de gondolom most amúgy is kaptál vagy 20-at meg írtad is, hogy nem ez hiányzik.)

22/F

2016. márc. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Egyedül lenni és magányosnak lenni két külön dolog.


Párkapcsolat magányos embernek nem jó, az olyan, mint egy tüneti kezelés.

2016. márc. 16. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Attól, hogy van pár csaj, akivel ellötyöghetsz bulizni, meg aki arról nyafog matekóra előtt, hogy ki nem írt rá, nos attól még Nincsenek Barátaid. Azonban legalább felismerted ezt, s vágysz valós barátokra, ami számomra máris kiemel téged a korodbeliek ijesztően sötét társulatából.
2016. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mást nem tehetsz, ismerkedsz, vagy a jelenlegi felhozatalból mélyíted el valakivel a kapcsolatod.

Nincs barátod,ez 17 évesen nem mondható katasztrófának.

Majd lesz,semmiről nem vagy lekésve.

2016. márc. 16. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!