Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mihez kezdhetnék magammal?...

JohnnyBoy002 kérdése:

Mihez kezdhetnék magammal? Elszúrtam az életem.

Figyelt kérdés

21 éves srác vagyok, idén leszek nem sokára 22 éves.


Nincsenek barátaim, nem beszél velem senki sem. A középiskolába nem barátkozott velem senki. Jártam OKJ képzésre is, ott rossz volt a társaság, nem vettem észre időben, 2 évet elpazaroltam ott, de szakmám nem lett. Jelenleg nem dolgozok, de ősztől, ha bejönnek a számításaim lesz melóm, de félek, a munkatársak idősebbek lesznek, nem számítanak. Ráadásul jártam már velük egy tanfolyamra, nem igazán fogadtak be. Sulit is tervezek esti tagozaton, jelentkeztem már, de félek attól is. Mit tegyek, nagyon rossz ez a magány, a 4 fal.


2016. aug. 11. 14:25
 1/10 A kérdező kommentje:
Nem volt még kapcsolatom senkivel se, nem tudom mi az a barátság vagy szerelem. Nem tudom milyen egy ölelés vagy érintés. Szociálisan rosszabbul állok mint egy bölcsödés. :(
2016. aug. 11. 14:26
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
Hová valósi vagy?
2016. aug. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
50%
Sport klub fejlesztő szakkörök és életvezetési tréner kell .
2016. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%

Megkérdezhetem, hogy melyik suli, milyen munkahely? :) Csak, mert én is ősztől kezdek estin, valamint melózni. Ezenkívül a helyzetem is elég hasonló.

Megértem az aggodalmaidat, de tényleg fiatal vagy még, nincsenek legyőzhetetlen akadályok, korai kijelenteni még, hogy elszúrtad volna az életed. Szeptemberig már nincs sok hátra, próbáld meg kiélvezni a jó időt, a sok szabadidődet, töltődj föl, tervezgess. Nem olyan biztos az, hogy nem találsz suliban, munkahelyen barátokat. Az se baj, ha idősebbek, sosem késő megpróbálni beilleszkedni. Ha mégsem, akkor is ismerkedhetsz még a környékeden, vagy a neten, hobbik, programok, stb. által.

A múlt az a múlt, engedd el. :)


19/L

2016. aug. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
64%
Figyelj. Szerintem ne így állj hozzá, hogy "elszúrtam". Nagyon hosszú élet áll még előtted, amit bárhogy alakíthatsz. Igyekezz, hogy ezt az esti tagozatos iskolát sikeresen elvégezd. Mellesleg a barátszerzést én személy szerint nem igazán kötném korhoz. Ha van egy ember, akivel megvan a közös hullámhossz akkor azzal már lehet kezdeni valamit mindentől függetlenül. Továbbá sokat segít, ha fejleszted a személyiséged. Sportolj. Járj el olyan helyekre ahol akár hasonló érdeklődésű emberekkel is össze tudsz ismerkedni. Fel a fejjel! Senki nincs egyedül a világban csak meg kell találnod a saját kis körödet. Az meg ugye nem megy másképp csak rengeteg ismerkedéssel. :)
2016. aug. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%

Ugyan, nem szúrtál még el semmit nyugodj meg. Legalább próbàlkozz. Én is hasonló helyzetben vagyok és úgy gondolom semmi sincs veszve.

19N

2016. aug. 11. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
36%
Ha helyesnek születtél akkor tök mindegy hogy gondolkodol..
2016. aug. 11. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
Szerintem emberektől ne várj boldogságot, ha vki nem cukimuki pofa, akkor jórészt leszarják. Ha hinnél magadba, becsülnéd magad és élnéd az életed munkával, pihenéssel, kikapcsolódva, akkor senkire nem vágynál.
2016. aug. 11. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Amit az emberek látnak belőled,az egy félénk srác,aki ül néma csendben. Szerintem neked kellene nyitnod. Egy-egy mondat,kérdés hozzájuk a tanfolyamon,mesélsz magadról,próbálsz a beszélgetésbe bekpcsolodni,hidd el máshogy fognak hozzád viszonyulni.sok sikert
2016. aug. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Láthatod kérdező, hogy lepontoztak, az emberek ilyenek, ha kilógsz a sorból, más vagy, lenéznek, lepontoznak, leszarnak. Azért írtam, hogy ne az emberektől várd, hogy elfogadjanak, megértsenek, törődjenek veled!

Elég ha van önbizalmad és tudsz örülni apró dolgoknak.

2016. aug. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!