Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Hogyan hozzam a szüleim...

Hogyan hozzam a szüleim tudtára hogy valószínüleg depressziós vagyok?

Figyelt kérdés
Apukám kisseb koromban néha megütött és mostanában még mindig fenyeget.Anyukám nem tud vele mit csinálni mert vele is nagyon sokszor kiabál.3n próbálom eljátszani hogy semmi bajom a családom ezt be is veszi de nem tudom meddig birom ezt játszani.Nem bírok aludni de ébren lenni sem.Utálom magam és az emberektől kezdek félni annyi bántást kaptam már.A szüleim gondolni sem akarnak arra hogy bajom legyen de csak mert ők nem akarják.De én érzem nincs erőm felkelni nincs élet erőm.Már sírni sem tudok.Pedig minden este/éjjek amikor nem látnak csak fekszek és sírok de sokszor már az se tudok csak nézem a sötétet.Nem nagyon eszek és iszok csak vagyok.Fekszek zenét hallgatok és próbálok nen találkozni senkivel.Lehet hogy depressziós vagyok?Ha igen akkor ezt a szüleimmel hogyan tudassam?

#depresszió #sírás #álmatlanvagyok
2016. aug. 12. 00:20
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem hogy 13 3ves lány vagyok.
2016. aug. 12. 00:22
 2/4 anonim válasza:
Nem sok mindent tudtam meg, ha gondolod írj én meghallgatlak és megpróbálok segíteni:) 14/l
2016. aug. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A szüleidnek erről nem kell tudni. Felesleges. Segíteni (ahogy az írásodból kivettem) úgyse fognak. A megoldás az lenne,ha sulin belül találnál egy tanárt,esetleg iskola pszichológust akinek kibeszélheted a gondjaid. Ha úgy van szabadidőd akkor iskolán kívüli pszichológus is lehet,ha segítségként megkérsz valakit a felkeresésében.

18/L

2016. aug. 12. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Írd a keresőbe Erica McKenzie nevét talán segít amit elmond a Jotubeon.
2016. aug. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!