Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Egyszerűen döntésképtelen...

Egyszerűen döntésképtelen vagyok, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Lesz egy rendezvény, de a képeim alapján nem tudták eldönteni,hogy a pátom e vagy sem,így azt mondták,hogy hozhatok valakit,ha akarok.

Viszont,ha elviszem és barátként mutatom be,akkor azért kellemetlen,mert mit keres ott egy idegen?

Ha páromként mutatom be ,akkor az utánalévő időszakban kellemetlen,mert nem járunk úgy össze,hogy hihető legyen. Ezért nem vihetem utána minden családi eseményre,hogy a látszat meg legyen.

Viszont ara is gondoltam,hogy ha nem mennék megoldónak minden gond ezügyben,de bánnám majd,hogy a képekről lemaradok!

Ha az illetőt el is vinném, szintén rajta lenne a képeken és 100 év mulva vissza nezük,akkor ott lesz bennem,hogy elvittem oda egy idegent,akit ugyan meghívtak,de semmilyen firmában sem részese a családnak.

Viszont, ha egyedül megyek,azért lesz rossz nekem

Mit csináljak? Van még 1 hónapom ezen gondolkodni..


2016. aug. 15. 07:29
 1/1 anonim válasza:

Miért vinnél egy idegent???! Ne vidd! Mondd meg , hogy csak egy barátod de amúgy semmi közöd hozzá. Vagy írj emailt , hogy akkor is el kell e vinned ha csak egy barát?

Te döntöd el

2016. aug. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!