Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért érzem magam elesettnek?

Miért érzem magam elesettnek?

Figyelt kérdés
Azt érzem, hogy pár barátom akikkel eddig nagyon jó kapcsolatot ápoltam, elhanyagolnak. Most hogy befejeztem az általánost és új suliba megyek egyszerűen mindegyikük kezd egyre jobban eltávolodni tőlem. Nem keresnek, nem érdeklik mi van velem, magyarul le se szarnak. És ez kezd egyre nyomasztóbbá válni. Van köztetek olyan akinek pont ilyen érzése van? Szívesen meghallgatnám őt is!
2016. aug. 16. 00:46
 1/1 Vlagyimir Rosztov ***** válasza:
meghallgathatsz...nos a barátságaimat a suli összetartotta amiket csak én gondoltam komoolyan...same situation.... én is befejeztem az általánost és megyek közepsuliba...ugyanigy jartam...gyenge baratsagok amik a suli kapujaig tartottak és csak is kizárolag én gondoltam komolyan....én is tettem érte csak...más nem is...tudom nyomaszto...lépj tul rajta...pár tini miatt akik nem gondolkoznak komolyan és egyszeruen még 14éves korban ugyse talalsz rengeteg normalist még éretlenek...korosztály tudod....sok érett van ugyan de sok a gyerekes is akárhány éves.....lehet 18éves 10éves szintjén de forditva is......
2016. aug. 16. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!