Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szex nélkül és barátok társasá...

Szex nélkül és barátok társaság nélkül élni magányosan?

Figyelt kérdés
Vannak rajtam kivül még ilyen emberek? Ha igen, nektek mi az oka?

2016. aug. 17. 21:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
19%
A túlsok MINECRAFT!!!!!!
2016. aug. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
24%
a létezés nem élet :)
2016. aug. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
69%
Sajnos igen.Pont ma gondolkoztam ezen.Már kezdek meghülyülni.Az oka, most, hogy elköltözött az egyetlen gyermekem is, szüleim pár éve meghaltak, más nem nagyon volt, így egyedül maradtam.Próbáltam párt találni, de nem jött össze, nem találtam olyat, aki érdekelt volna.Barátok vannak, de ők meg nagycsaládosok vagy a munkájuk miatt nem érnek rá.Na és a barát úgysem lakik itt velem, tehát az sem az igazi.Utálok itthon lenni, félek, depis vagyok.
2016. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
De én nem vagyok emiatt szomoru,nem negativ üzeneteket vártam,hanem olyat akik tudatosan,direkt élnek egyedül, emberektől távol.
2016. aug. 17. 22:26
 5/15 anonim ***** válasza:
49%
Ronda vagyok, és az önbizalmam a béka segge alatt van. Amúgy nem szeretek eljárni, bulizni, stb., ezért a haverok nem is hiányoznak, egy barátnő, aki szeret, elfogad és megért, az nagyon.
2016. aug. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Hát, én is így élek, de nem önszántamból. A szociális fóbia egy nagyon szar dolog.


Egyébként pozitív választ nem fogsz kapni, mert az ember társas lény. Ha nincs meg a kellő szociális interakció, akkor depressziós lesz.

2016. aug. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
69%
Èn nem tudatosan, hanem a mentàlis betegsègeim miatt vagyok egyedül. Mondjuk, nem vagyok emberektöl tâvol, mert a melohelyemen elèg sok ember vesz körül
2016. aug. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Az ilyen "csak egy barátnő hiányzik"-ből lesz az, aki nélkül fingani sem finghat a barátnő, mert ő az egyetlen ember, rázúdít mindent. Elég önző dolog.


Én önként vagyok így. Egyszerűen félek. Nem az emberektől, hanem a kapcsolatoktól. Barátok nem kellenek, mindig elvoltam egyedül. Vannak olyan kislányok, akik a szőke hercegről álmodnak. Én az ellentettje vagyok, nem tudok még egy normális férfit sem elképzelni. Mármint emberként, barátként igen, nem félek a férfiaktól, csak attól, hogy bántanak, betörnek, alárendelt leszek egy kapcsolatban. Az meg a másik, hogy nem tudnék levetkőzni sem. Főleg amiket itt írnak. Nem hiányzik nekem, hogy valaki megalázzon, mert nem vagyok tökéletes. És így látom a párkapcsolatokat. Megalázás, manipuláció, elnyomás. De eddigi életemet így éltem, mást nem ismerek, megszoktam, és kényelmes.

2016. aug. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
10%

Lehet de fájdalmas és embert próbáló, 17 évesen voltam együtt az első csajjal, akivel jól éreztem magam, és évek teltek el már hogy magam vagyok, de ha visszagondolok azokra az időkre kb ott vagyok hogy megtudnék őrülni.


Bár nem hagyom el magam kondiba járok, motorozom(munkába is azzal látnak bemenni), néha autóval járok.

Szóval azon kívül hogy nincsenek barátaim már(külföldre ment 2, egy meg elköltözött) és csaj sincs abból fakadóan hogy nem járok szórakozni, semmi jelét nem adom annak hogy esetleg melegnek vagy betegnek gondoljanak.


Volna egy cigány csaj aki tetszik és beszélgetünk is műszakban, de ott meg azért félek nehogy rám akaszkodjon valaki.... Szóval patt helyzet.

24F

2016. aug. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
Én 20 éves fiú vagyok, valószínű, hogy ilyen sors vár rám.
2016. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!