Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Miért vagyok ilyen mostanában?

Miért vagyok ilyen mostanában?

Figyelt kérdés

Mostanában jobban szeretek egyedül lenni, és ha valaki kihív, hogy találkozzunk akkor mindig remélem magamba, hogy visszavonja. Van amikor mostanába ki se megyek és ki kell találnom valami gagyi indokot, mert azt nem szeretném mondani nekik, hogy: bocsi, most nincs kedvem hozzátok.

Ha kimegyek velük akkor viszont jól érzem magam, de múltkor észrevettem, hogy tudat alatt sokszor nézem az órát, hogy mikor kell hazamennem.

A hangulatom is nagyon ingadozó. Vannak olyan napjaim amikor senki ne szóljon hozzám, mert rögtön harapok, viszont ha nem beszél velem senki akkor magányos leszek. :D :D

Vagy pl. egyik percben boldog vagyok, a következő percben meg tök flegma és el sem tudom mondani hogy mi bajom van (mert igazából semmi).

14/L



2016. júl. 15. 00:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mert kamasz/tini korban vagy Bajnokom! :D Ilyenkor természetes a hangulatingadozás, készülj fel, még pár évig gyaníthatóan kitart ez. Ráadásul nemi érésed kezdetén vagy, esetleg lassan a közepe fele érsz, a hormonok küzdenek egymással szervezetedben, robbanni tudnál, máskor kicsattansz az örömtől. Egészséges 14 éves vagy. Nyugi.
2016. júl. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igy van egyetertek az elso valaszoloval, egeszseges kamasz korod eled :)

Amit meg szeretnek hozza tenni, hogy legy tudataban ennek az erzelmi hullamvasutnak. Tudom, hogy elszalad a lo neha, de ha te nem tudsz uralkodni onmagadon, akkor ki fog? Szoval ne "harapj" semmire es tanulj meg onmagaddal bekeben lenni. Magyarul kezeld az erzelmeidet a helyukon. Ez egy hosszu tanulasi folyamat. Ha hibazol, elo fog fordulni, akkor tudomasul veszed, es megkiserled kijavitani.....ennyi :)

2016. júl. 16. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!