Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mi lehet az oka annak, ha az...

Mi lehet az oka annak, ha az emberek nem érdeklődnek irántam, csak én irántuk? Tehát ha teljesen nyilvánvalóan nem kölcsönös az érdeklődés, sem nőkkel való ismerkedéskor, sem egyéb, pl. baráti-haveri kapcsolatokban?

Figyelt kérdés

Én úgy érzem, semmivel sem viselkedem természetellenesebben vagy másképp, mint mások, mégis folyamatosan azt a visszajelzést kapom az emberektől, hogy nem érdeklődnek irántam, nem vagyok fontos nekik, nem keresnek, nem akarnak velem lenni. Miért lehet ez?

F/37



2016. aug. 17. 22:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj elgondolkodni azon,hogy milyen vagy a kapcsolataidban az emberekkel.De könnyen lehet,hogy nem a megfelelő emberekkel veszed körül magad,esetleg olyanokkal akikkel nem egyezik az értékrendetek.Volt ilyen megtapasztalásom a régi munkahelyemen,ahol emberekkel kellett együtt dolgoznom és nem valami kulturált környezet volt.Akkor én is azt gondoltam nem tudok jól bánni az emebekkel,nem megy a kommunikáció.Erre az egyik barátnő azt mondta ne általánositsak a munkahelyemre az embereknek csak egy bizonyos rétege jár be és ha az olyan tipusú emberekkel nem jövök ki az nem jelenti azt,hogy másokkal sem tudnék jól kijönni.És van benne igazság,azt a munkát azóta oothagytam.A hétvégi főiskolára ahova járok jól beilleszkedtem,nagyon jó kölcsönös ismeretségekre tettem szert.Meg ezenfelül is próbálom olyan emberekkel,újakkal is körülvenni magam akikkel van közös érdeklődési körünk,és ezek kölcsönösek is.
2017. ápr. 30. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Változott valami?
2017. júl. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát olyan irányba, hogy talán kicsit rosszabb lett a helyzet, de körülbelül ugyanolyan.
2017. júl. 8. 20:24
 14/14 anonim válasza:
100%

Én csak 31 vagyok, de ugyanez a helyzet. Évek óta nincsenek barátaim, a legőszintébb, hátsó szándék nélküli közeledésemet is elutasítja mindenki, nem tart senki annyira hogy barátjának vegyen. Még a segítségemet sem fogadják el szívesen. Közlekedési balesetem volt, az Anyámon kívül (gyakorlatilag az egyetlen családtagom) senki sem keresett, nem érdeklődött irántam, még az a nőismerősöm sem akinek hasonló helyzetben hetekig gondoztam a kutyáját, nyírtam a füvét, stb. Gyakorlatilag én mindent megtennék a barátaimért, de valahogy én senki számára nem vagyok fontos. Egyszer kipróbáltam hogy 1 teljes hónapig nem keresek senkit. Az alatt az egy hónap alatt egyszer sem csörrent meg a telefonom.


Szóval nem vagy egyedül!

2018. ápr. 18. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!