Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Van köztetek olyan, aki...

Van köztetek olyan, aki hozzám hasonlóan "korcsnak" érzi magát? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
Sosem volt barátnőtök/nincsenek barátaid, akikkel összejárhatnál sörözni/beszélgetni. Alacsony és vékony/dagadt vagy. Nem nézel ki jól és bónuszként még a karriered is a béka s**** alatt van. Egyszóval semmiben sincs okod az önbizalomra. Ha van köztetek ilyen ember, akkor nagyon örülnék annak, ha néhány mondatban összefoglalnátok az eddigi életeteket/tulajdonságaitokat és, hogy miként jutottatok el erre a szintre.

2016. aug. 21. 02:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Vekony vagyok de dagadtnak latom magam. Van egy erettsegim amit ugy kaptam meg, hogy semmit nem tettem erte, nem dicsekszem vele. Pocsek szemelyisegem van, ha alakuloban van egy barat, rovid idon belul vege is. Kapcsolatom meg nem volt. Fingom nincs kit kezdek majd az eletemmel. Csak sodrodom az arral. Ha ram jon az ihatnek, egyedul, a sotet kis szobamban iszom mint egy alesz remete. Az elet szar. Lehetne szarabb is, es lesz is.
2016. aug. 21. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én

Sosem volt barátaim.Pedig probálkoztam barátkozni de inkább elküldtek .....

Alacsony,nagyon ronda/ocsmány,kövér,xy bajaim vannak,sikhülye, mindig szerencsétlenség történik velem, még sorolhatnám.

Gyerekkoromban cikizés,gúnyolódás,nevetség tárgya voltam,úgy kerülgettek gyerekek(iskolában) mintha súlyos fertőzö gyerek lennék még tudnám sorolni.

2016. aug. 21. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#1: Lány vagy? Elfelejtettem megjegyezni, hogy lehetőleg írjatok nemet is!
2016. aug. 21. 12:10
 4/8 anonim válasza:
Ugyanez dettó! 21 évesen annyit értem el hogy van egy rohadt érettségi és egy gyárba rohadok 2 műszakban. Okádék vagyok vékony pedig járok edzeni amikor nem vagyok lusta. Szőrös vagyok mint állat de mindenhol.Mindig borotválkoznom kell az arcomat. Mindenki cigánynak néz ezáltal nem is volt barátnőm az emberek kerülnek. Mentális bajaim vannak. Pánikbetegség vagy mi a fene. Stresszhelyzetnél rám jön az izzadás mint akit leöntöttek egy pohár vízzel. 21 évesen nem láttam meztelen nőt élőben. Nme is tudok hol ismerkedni. Nincs kivel elmenni ide-oda vagy ha hívnak nem megyek mert lusta vagyok stb. egy szóval rohadt egy élet ez.
2016. aug. 21. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem érzem magam korcsnak, ellenben szerencsétlennek igen. Kis súlyfölösleggel rendelkezem, de semmi vészes, 2-3 hónap alatt simán versenysúlyba lennék, illetve rondának sem tartom magam. Részemről inkább lelki szempontból érzem magam korcsnak. Régen, gyerekkoromban, tinédzserkoromban rengeteg haverom volt, 20-as éveimbe jöttek a problémák. Régi haverok elkoptak, újakat meg nem tudtam szerezni, aminek egyik oka szerintem, hogy nem voltam képes felnőni. Még úgy sem, hogy éveket töltöttem kint egyedül külföldön, 100%-ig magamat fenn tartva. Jelenleg itthon vagyok, jelen állás szerint elmondhatom, hogy az utóbbi 2-3 évben nagyon emberekhez sem szóltam. Megjártam több munkahelyet, haverok, barátnő keresés miatt, hátha majd összeakadok valakivel, de nem így történt. Rosszabbnál rosszabb helyzetbe sodortam magam. Nem is az a problémám, hogy a nők nem vesznek észre, hanem hogy egyáltalán nem is volt semmiféle kapcsolatom nőkkel, még baráti, vagy ismerkedés szinten sem az elmúlt években. Kisváros, korombeliek elhúztak, értelmes szingli nő ezen a környéken meg nincs, ahogyan olyan emberek sem, akik túl látnának a vedelek, nekem tökmindegy mivan életfilozófián. Próbáltam más városba költözni, ott se lett jobb. Amilyen tanácsokat adtak nekem, hogy járjak sportolni, természetet járni, semmi nem jött be, ugyanis az emberek nem kíváncsiak egymásra. Egy korombeli csajt nem érdeklem, szülőkkel élek, nincs karrierem, jelenleg munkám sem, az életbe nem foglalkozna velem egy sem, bármilyen rendes, értelmes ember is vagyok(szerintem). Egy fiatalabbal meg nem tudom hol lehetne ismerkedni. Tipikusan, a 20-24 évesek elhúznak Pestre tanulni, ezalatt a kor alatt meg érthető hogy nem akarok társat magamnak. Hogy hogyan jutottam erre a szintre? Folyamatos csalódások értek az élet egyéb terén, önbizalomhiányos lettem, ezáltal egyre nehezebben alakítottam ki kapcsolatokat magam körül, míg mindennek az lett a vége, hogy egy zárkózott, magányos, savanyú ember lettem, akinek semmi életcélja, öröme az életben. Jelenleg lassú változtatást eszközölök be az életembe, de nagyon nehéz. Újból eljárok futni, ha olyan film megy a moziba, ami érdekel, akkor oda is elmegyek(természetesen egyedül), próbálom leadni a rossz szokásaimat(videojáték, filmek, soorzatok, gép előtt ülés), csak hát ugye vidéken nem egyszerű az élet, mikor az ember sehol sem tud ismerkedni, és zéró programok vannak.


F/27

2016. aug. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
21 éves kórodban már láttál meztelen nőt élőben? Hát elég késő valóban! Nálam ez 25 éves kórban történt. Fővárosi vagyok és biztos találnék nőt, például konditeremben. 41 éves vagyok, életemben 4-szer szexeltem. És most már lázadok, hogy ideje lenne valamit tennem. Kórházi beavatkozás miatt nincs élvezetem a szexben. Egy jó kis vastag katéterem volt hetekig. Nem tudom mi történt a hímtagommal, de azóta (kb. 7 éve volt) nincs kilövelésem, nincs spriccelés. Szép lassan, unalmasan "elélvezek". És kiábrándító. Ezt operálni biztos nem lehet. Tervbe van véve az urológus meglátogatása.
2016. aug. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, lány vagyok.
2016. aug. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ismerős.. az èn önkritikám is elèg durva.. Mások szerint akik így látnak rèszben külső szemlèlőkènt is..szerintük nincs velem baj meg semmi. Áradozás hegyek blabla:'D De hiába,èn fullra máshogy gondolom^^ Hát van baj xD

Talán közrejátszik,hogy soha semmi önbizalmam nincs.

Mondhatnám,hogy a bèke s*gge alatt van,de mègha keresnèm se..találnám meg ott se:'DD Szerintem a pokol legmèlyebb bugyraiba van "eltemetve".

Èn ezekre csak azt tudom mondani,hogy minden okkal.. Okkal lesz az emberek is olyan amilyen, ès alakulnak ki ilyen problèmái valakinek.^^

Aki szeretne írhat,szívesen beszèlgetek meg ilyenek.~


23/l

2016. aug. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!